MAMUSJA – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

💛Nopietnā MAMUSJA🐾

Mazā auguma suņu meitiņa pati vēl izskatās pēc kucēna, taču savā mūžā piedzīvojusi tik daudz… 2 mēnešus pirms kara sākuma viņa bija atstāta piesieta pie patversmes žoga. Viņa un viņas bērnu pulciņš.

Izbaroja, izaudzināja un kara sākumā patversmē bija palikusi tikai Mamusja pati. Kad Ivanofrankovskas patversmē ieradās Latvijas brīvprātīgo busiņš, darbinieki lēma, ka mazajai mammītei, kas vēl tikai atkopjas pēc bērniem, jābrauc prom no kara zonas drošībā.

Mamusja ir mierīga, ieturēta un nopietna. Šķiet, ka savā dzīvē maz pieredzējusi mīlestību, tāpēc reti izrāda emocijas. Taču katru reizi, kad viņu samīļo, piespiežas klāt un ar visu savu augumiņu izbauda maigumu. Negrauzīs un nedemolēs māju, būs īsts dīvāna suns, taču sākumā būs jāierāda mājas kārtība un jāradina pie ārā iešanas laikiem. Mamusja kā jau nopietns suns arī mācīšanos un jaunu lietu apgūšanu uztver nopietni, vajadzīgs tik savstarpējās saprašanās laiks un, protams, daudz daudz mīlestības, ko viņa beidzot šajā dzīvē pelnījusi izjust.

❤️ Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties pēc 21.maija katru dienu 10-15! Nopietnā Mamusja pelnījusi vislabākās mājas, kur durvis būs atvērtas ne vien sirsnīgas līdzjūtības dēļ, bet kurās būs gatavi darīt visu, lai ļautu suņu meitiņai iedzīvoties šeit un tagad, Latvijā.

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs Mamusjas liktenis, bet nevari vest viņu mājās, lūdzu palīdzi viņai un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta. ❤️

Atbalsta iespējas – https://ulubele.org/atbalsts/

🙏 NO SIRDS PALDIES! ❤️