Mārlijs

Mārlijs ir īsts atklājums tiem, kas fano par “bārdainajiem” un smaidīgajiem.

🐕 Šis puisis ir jauns un aizrautīgs – pie žoga mācēs skaļi izpausties kā acīgs sargs pret svešiniekiem un vienlaikus viesmīlīgs draugs pazīstamajiem.

Jāatzīst, ka dzīves pirmā gada pārdzīvojumi atstājuši pēdas Mārlija raksturā un uzvedībā – mēnešiem ilgi tramīgais Māŗlijs bija slapstījies dzelzceļa stacijas tuvumā, nakts melnumā mēģinādams sameklēt sev kaut ko iztikšanai. Pirmais laiks patversmē viņā iedvesa šausmas, jo šķiet, ka nekad agrāk nebija redzējis cilvēkus tuvumā un tie viņā radīja milzīgas bailes.

Mārlijs pamazām iegūst pašapziņu un pārliecību, bet līdz īsta drosminieka un bezbailīga suņa statusam viņam vēl kāds ceļš ejams. Taču tas noteikti būs īsāks un pienāks ātrāk, ja viņam būs savas mājas un draudzīga atbalsta komanda ar uzslavām par katru jaunu uzdrošināšanos.

🐕 Mārlija saimniekiem sākumā būs jāapbruņojas ar pacietību un lēnu garu, lai ļautu viņam apjaust, ka pret tik smaidīgu un priecīgu puisi pasaule visumā ir draudzīga un atvērta un bailēm nav vietas tik skaista un mīļa suņa dzīvē!

🐾 Mūsu brīvprātīgā Justīne stāsta vairāk par Mārliju:

“3 gadus vecais Mārlijs patversmē dzīvo kopš 2018. gada februāra. Patversmē nonāca, jo tika atrasts klaiņojam pie Garkalnes stacijas. Sākumā puika bija ļoti bailīgs, sevī ierāvies, nevienam neuzticējās. Šobrīd Mārlijs jau dodās pastaigās, nāk klāt pie cilvēka, luncina astīti. Viņam ļoti patīk cilvēki. Patīk samīļoties, patīk, ka apskauj, bučo, mīl… Mārlijs ir ļoti labsirdīgs un draudzīgs, bet joprojām nedaudz bailīgs un tramīgs. Ar to būs jārēķinās.

Ideālā variantā Mārlijam vajag privātmāju ar žogu. Puika ir arī ļoti draudzīgs pret citiem suņiem, ļoti labprāt dzīvos ģimenē ar vēl kādu astaini – tā pat būtu labāk.

Spēs sadzīvot arī ar mierīgiem un saprotošiem bērniem, Mārlijam vajag mierīgu vidi.

P.S. Mārlijs ir vakcinēts, kastrēts un čipēts.

Ja Mārlijs tev iepatikās, brauc iepazīties uz Ulubeli 10 – 16 ” 🐾