Māsiņas Rida un Reda

Rida un Reda ir no tiem patversmes suņiem par kuriem nevienam nav skaidrs, kādēļ tik ilgi viņas mīt patversmē (jau vairāk nekā divus gadus). Māsiņas ir daudzu brīvprātīgo palīgu mīļākās pastaigu biedrenes, bet neviens nav atvēris savas mājas durvis viņām.

Tie, kas viņas pazīst, zina, cik lieliskas abas ir! Gudras, enerģiskas, super mīļas un draudzīgas. Īsti enerģijas spridzeklīši – meklē saimniekus, protams, abas kopā, kuri mācēs meiteņu enerģiju ievirzīt pareizajās sliedēs! Gudras un apķērīgas – kinologs abas atzinis par ļoti perspektīvām. Jaunajiem saimniekiem būs jāpastrādā, bet ātri vien iegūs fantastiski paklausīgus suņus. Ļoti ātri mācās, orientētas uz cilvēku.

Brīžiem neapzinās savu augumu, bet tas viss aiz bezgalīgas mīlestības pret cilvēkiem. Patversme nav mājas – mājās, kur ar viņām strādās un pietiekami nodarbinās, viņas būs superīgas draudzenes un sabiedrotās.

Abas ir veselas, čipētas un sterilizētas meitenes! ☀️ Tikai ļoti noilgojušās pēc savām mājām.

Ideālā variantā māsiņas piemērotas diviem jauniem, aktīviem, spēcīgiem un zinošiem cilvēkiem (vai arī ir gatavi mācīties), kuri uzskatīs par vajadzīgu kopā ar māsiņām iet suņu skolā! ❤️

Vēl svarīgi piebilst, ka meitenes ir augstlēcējas – pārvarēs jebkuru žogu/voljeru bez jumta! Bet viņām nav tendence klaiņot – no savas teritorijas nebēgs prom ko kājas nes.

Lem atbildīgi un brauc ar viņām iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00

🙏 Ja nevari sniegt viņām mājas, lūdzu atbalsti māsiņu un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

PALDIES! ❤️