Mazās Monikas lūgums Valentīndienā ❤

Sveiki visiem! Esmu mazs kucēns, kas piedzima klaiņojošai bezsaimnieka mammai. Mana dzimšanas vieta ir Getliņu atkritumu poligons.

Mēs esam mežā dzimuši un auguši līdz 2 mēnešu vecumam. Pavisam mammītei bijām 9 bērni.

Kad par mums ziņoja un mūs atrada, viens no maniem brālīšiem jau bija miris. Mēs dzīvojām zem egles, pie kuras stumbra bij piesliets plats dēlis. To mamma izmantoja kā aizsegu, kur lika mums gaidīt, kamēr pati atkritumos meklēja mūsu izdzīvošanas pārtiku.

Kad mūs atrada, visi mani brāļi un māsas bēga. Bet man vairs nebija spēka. Es gulēju uz mirušā brāļa ķermenīša un jutos ļoti slikti.

Mani paņēma. Es visiem spēkiem no bailēm pretojos un kodu. Mani pa taisno aizveda uz klīniku, sildīja, špricēja visādas zāles.

Mans kažoks bija pilns ar utīm un gnīdām tik ļoti, ka nevarēja redzēt ādu. Utis bij izsūkušas gandrīz visus manus dzīvības spēkus.

No klīnikas mani tūlīt aizveda uz patversmes vadītājas Ilzes mājām, jo klīnikā teica, ka tik novārgušam kucēnam atlabt patversmē nav izredžu.

Sākumā es ļoti ļoti baidījos no visa.

Tagad, 2 nedēļu laikā, esmu iedzīvojusies un apradusi ar mājas dzīvi. Man ļoti palīdz 2 lielie suņi un 4 kaķi, kuri te dzīvo. Mans draugs un rotaļu biedrs ir Džusiks, kurš arī ir izglābts no nāves.

Bet visus manus 7 brāļus un māsas izglāba no Getliņu meža un aizveda uz siltu patversmes istabiņu tieši pirms lielajiem aukstumiem. Arī mūsu mamma un pārējie bara 4 lielie suņi tagad ir Ulubelē.

Es ļoti lūdzu un aicinu 7 sirds cilvēkus aizbraukt uz Ulubeli – ieskatīties, iemīlēties manos brāļos un māsās un vest Mājās. Es zinu un brīdinu, ka nebūs viegli – tāpat kā ar mani. Jo esmu bailīga, bet gribu izaugt par drosmīgu mīļu un uzticamu suni savam Cilvēkam. Zinu, ka tam vajadzīga liela pacietība, laiks un mīlestība.

Zinu, ka ar mani, manām māsām un brāļiem ir piekritusi strādāt ļoti jauka kinoloğe. Vienīgais, ko vēlos: atbildīgus Saimniekus maniem tuvajiem un mīļajiem, tāpat kā ļoti paveicās man – Monikai.

Ja esi apdomājis un vēlies manu brāli vai māsu ğimenē, brauc aplūkot uz Ulubeli 10 -15 bez brīvdienām.

Adopcijas noteikumi šeit: