Menijs

Es – sirsnīgais opītis Menijs♥

Jaukais suņu opis Menijs patversmē nonāca šī gada pašā sākumā bez jebkādām piederības zīmēm. Viņš viens pats klaiņoja pa ielu līdz viņu pamanīja garāmgājēji un izsauca suņu ķērājus.

Menijs ir ļoti mīļš opis, kurš vairāk par visu vēlas, lai cilvēks viņam pakasa vēderiņu. Lieliski saprotas ar visa vecuma cilvēkiem. Gatavs stundām mīļoties. Ļoti mierīgs un labsirdīgs arī attiecībās ar kucītēm, bet ar suņu puikam nav gatavs atrast kopīgu valodu.

Menija ideālās mājās ir privātmāja ar pagalmu un saimnieki, kuri viņu vestu regulārās pastaigās, jo, ja vien jūs redzētu kā viņš priecājās, kad ierauga pavadu. Pie pavadas viņš iet priekšzīmīgi kā skolā gājis suns. Kā jau sunim senioram, Menijam actiņas kļūst vājredzīgas, bet tas nemazina vēlmi pēc savām mājām. Tieši otrādi- gribas vietiņu, kuru saukt par savējo un cilvēkus, kuri lutinātu. Te nu jāpiebilst, ka Menijs ir īsts kārummīlis un viņa lielākais našķis ir cilvēku ēdiens.

Menijam kā ikvienam Ulubeles senioram pienākas seniora zelta polise (https://ulubele.org/senioru-programma/).

🙏 Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Meniju un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Menijs Ulubelē mīt jau gandrīz gadu. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ♥️