MILA – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

💛 Enerģijas bumba MILA 🐾

Mila ir gadu veca neliela auguma suņu meitene, kas mierā nestāv ne brīdi. Viņa grib draudzēties, spēlēties, skriet, riet, sargāt, mīļoties, šad tad izaicināt pārējos suņus. Un visa viņai vajag daudz!

Kaut arī skaitās pieaugusi, sirdī un uzvedībā viņa vēl kucēns ar visām kucēna dullībām un blēņām. Var manīt, ka Milai ļoti pietrūkusi cilvēku uzmanība, vismaz tādā apmērā kā viņai tas būtu nepieciešams, tāpēc tagad mēģina to atgūt par visiem 200%.

Droša, bezbailīga un ļoti labestīga. Bez problēmām saprotas ar citiem suņiem, vienīgi viņas nerimstošā aktivitāte mierīgām būtnēm var likties mazliet par traku. Melnbaltais īpašā krāsojuma kažociņš piešķir viņas izskatam aristokrātisku niansi un tikai mazais augumiņš liedz pilnīgi droši apgalvot, ka attālos rados Milai bijusi laika.

Mila gaida cilvēku, kas viņai veltīs daudz laika, uzmanības un piedāvās aktīvu un krāsainu dzīvi. Kas noteikti ies ar viņu skolā ne tikai tāpēc, lai ieliktu rāmjos Milas dzirkstošo enerģiju, bet attīstītu viņas intelektu – Mila ir attapīga un gudra – visu jauno “noķer” jau gaisā.

❤️ Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties pēc 21.maija katru dienu 10-15! Delverīgā Mila pelnījusi vislabākās mājas, kur durvis būs atvērtas ne vien sirsnīgas līdzjūtības dēļ, bet kurās Mila kļūtu par īstu pilntiesīgu ģimenes locekli, ko nekad nenodos. 🐾

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs Milas liktenis, bet nevari vest viņu mājās, lūdzu palīdzi viņai un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam! 💛

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta. ❤️

ATBALSTA IESPĒJAS ŠEIT – https://ulubele.org/atbalsts/

🙏 NO SIRDS PALDIES! ❤️