Mince

Trīskrāsu skaistule MINCE ❤

Jaukās 3g.v. Minces pasaule vienā dienā vienkārši sabruka – viņas saimnieks, kuru viņa ļoti mīlēja vienkārši vairs nepiecēlās. No mīlošām mājām, kurās valdīja miers, Mince pēkšņi nokļuva patversmē, kur apkārt valdīja simtiem suņu rejas un sveši kaķi.

Viss ko Mince spēja, bija ierauties stūrītī un mēģināt aptvert, kas pēkšņi ir noticis. Ļoti ilgu laika kaķenīte bija pilnīgi ierāvusies sevī un nelaida sev klāt pilnīgi nevienu cilvēku. Beidzot pēc 4 mēnešiem viņa ir sākusi atvērties un ļaujas glāstiem un cilvēku uzmanībai.

Mēs ļoti meklējam atbildīgu un pacietīgu cilvēku, kurš būs gatavs, ka pirmo laiku Mince visticamāk baidīsies, bet kas zin. Patversmē viņai ir stipri par skaļu un stipri par daudz svešu cilvēku, iespējams, klusās mājās viņa atplauks ātrāk. Mēs noteikti sakām nē mājām ar maziem un skaļiem bērniem. Ideālā gadījumā, Mince būs laimīga dzīvot ar vecāka gadagājuma cilvēkiem vai cilvēkiem, kuri pieraduši dzīvot klusu un mierīgu dzīvi.

Ja nevari sniegt viņai mājas, lūdzu atbalsti minci un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Mince Ulubelē mīt jau 4 mēnešus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!