Muhtars

Nopietns suns zinošiem cilvēkiem!

Mazliet iesirms, stalts un modrs – suns ar karavīra stāju. Kad Muhtars nonāca patversmē, viņa uzvedība nepārprotami liecināja par sarežģītu raksturu un smagu dzīves pieredzi, tāpēc uzskatām, ka viņš piemērots tikai atbildīgiem saimniekiem ar pieredzi.

Pagājis pusotrs gads un Muhtars Ulubelē “atvēries”- sācis pat smaidīt un daudz labvēlīgāk raudzīties uz pasauli. Labprāt dodas pastaigās un uz cilvēkiem vairs neskatās ar aizdomām. Iepriekšējā dzīve acīmredzot bija likusi izpausties tikai viņa rakstura kareivīgajai, bargajai pusei un tagad brīžiem šķiet, ka Muhtars pats brīnās par savu draudzīgumu un priekpilno apsveicināšanās rituālu ar savējiem.

Saviem gadiem Muhtars ir ļoti aktīvs, veselība nostabilizējusies un pats labā formā. Vienīgi kā jau VAS tipa suņiem, vājā vieta ir pakaļkājas – tās jāstiprina gan ar pārtikas piedevām, gan pareizu fizisko slodzi, lai viņa dzīves labā kvalitāte saglabātos iespējami ilgi.

Muhtars ir ļoti gudrs un uzmanīgs suns – prot komandas un zina, ko nozīmē mācīties

Protams, Muhtara uzticība ir jāiekaro pamazām – garas kopīgas pastaigas noteikti būs labs pamats sirsnīgai draudzībai un ļoti gribas ticēt, ka arī Muhtara Mājupceļam. 🐾

Muhtaram ir 8 gadi un Ulubelē kopš 2019.gada decembra.

🙏 Ja nevari Muhtaru adoptēt, lūdzu atbalsti viņa un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Muhatrs patversmē vairāk nekā pusotru gadu. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!

Atbalsta iespējas – https://ulubele.org/atbalsts/

NO SIRDS PALDIES, ja atbalsti!♥️

Foto – Helēna Erte (Projektam Ulubeles mājupceļš) ♥