Murka

Es – kautrīgā Murka ♥

4g.v skaistule Murka nonāca patversmē septembrī, kad viņas saimniece slimības dēļ vairs nespēja par viņu parūpēties.

Pirmās nedēļas Murka patversmē bija ļoti depresīva- tikai gulēja savā vietiņā un nevēlējās ne ar vienu komunicēt. Ja kāds viņu paglaudija, pacēla galviņu un tas arī viss. Kaķu meitenēm lūza sirdis, bet neviens jau nevar kaķim paskaidrot, kādēļ viņa pēkšņi no mīlošām mājām nonāca patversmes būrī.

Nu Murka ir nedaudz atvērusies un pastaigājas pa telpu ar citiem kaķiem. Viņa mēdz ilgstoši sēdēt vienā vietā un skatīties vienā punktā- iespējams viņa sapņo par zaudētajām mājām. Murka ir pieņēmusi to, ka eksistē arī citi kaķi, ar viņiem kašķi nemeklē, bet turas savrup. Kaķenīte ir kautrīga ar svešiniekiem, bet nu jau labprāt nāk klāt un glaužas gar kājām pazīstamām kaķu kopējām un pieprasa glāstus, bet viņai nepatīk, ka viņu ņem klēpī un ņurca, tad var iesist ar ķepu. Murkai vajadzīgas mierīgas mājās bez liekiem trokšņiem, tādēļ viņai nebūs piemērotas mājās ar pavisam maziem bērniem. Viņa bija pieradusi dzīvot ar cilvēku gados, tādēļ viņa bija pieradusi pie klusas mierīgas dzīves ar savu Cilvēku bez daudz svešiniekiem 🤗

🙏 Ja nevari sniegt viņai mājas, lūdzu atbalsti Murku un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Murka Ulubelē mīt jau gandrīz divus mēnešus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ♥️