Murziks

Filozofs pēc mentalitātes, aristokrāts pēc ārējā izskata, pacifists pēc dabas.

Ulubeles MURZIKS ir KAĶIS. Lēnprātīgs, mierpilns, uzmanīgs. Ar skaistu peļu-pelēku garspalvainu kažoku. Vienmēr no sākuma novērtēs situāciju un tikai tad piedalīsies. Nav uzbāzīgs, nav uzstājīgs. Tas saucas – inteliģenti ieturēts.

Kaut atturīgs savās jūtu izpausmēs, viņš ļoti labprāt ir kopā ar cilvēku, sagaida uzmanību un novērtē glāstus. Inteliģents ar labām manierēm.

Murziks gaida savējo – cilvēku ar līdzīgu dzīves uztveri un mierīgu dzīvesveidu. Īsts viedums visbiežāk nāk ar zināšanām, gadiem un gudriem līdzcilvēkiem. Murzikam šobrīd ir tas, ko guvis savos 10 dzīves gados pieredzē ar savu vienīgo cilvēku – saimnieku. Par abiem tas liecina vislabāko.

Tiesa – citu kaķu eksistence viņam joprojām ir pārsteigums un neierasta sajūta – filozofiski pieņem, bet apdomīgi un neuzkrītoši izvairās no ciešiem kontaktiem. Varbūt tieši tādēļ, ka ir tik pašpietiekams.

Tāpēc viņam savās mājās jāļauj būt vienīgajam KAĶIM.

🙏 Ja nevari Murziku adoptēt, lūdzu atbalsti viņa un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Murziks patversmē ir kopš aprīļa. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!

Atbalsta iespējas šeit!