Pauliņš

“Kādam šķiet, ka viņš tāds pelēkais, parastais suns – pavisam neievērojams. Tā nav taisnība.

8 gadus vecais Pauliņš ir smaidīgs, uzticams un mīļš draugs un rotaļu biedrs. Arī vislabākais sargs, jo viņa asais skatiens un skaļā balss ir pirmie visā patversmē, kas vēsta par svešinieku klātbūtni.

Liels, stiprs un vienlaikus uzmanīgs, saudzīgs pret cilvēkiem. Taču jāatceras, ka Pauliņā cieši iesakņojies mednieka instinkts, tāpēc citus dzīvniekus mājās un savvaļā instinktīvi uzskatīs par medījumu.

Ļoti iederētos ģimenē, kura brīvos brīžus izmanto aktīvām nodarbībām visi kopā – arī ar ģimenes draugu suni! Vai arī saimniecībā, kurā darba daudz un katras rokas/ķepas noderīgas!”

📸 Foto – Helēna Erte

🐕 Piebildīsim tik to – tiešām nav taisnība, ka Pauliņu drīkst uzskatīt par vienkārši parasto-pelēko-neievērojamo!!! Pauliņš ir īsts draugs. Suns, kurš būs patiesi uzticams saimniekam.

Pieradis dzīvot ārā, bet gauži priecāsies, ja viņu pieņems arī iekštelpās. Sargās savu māju, būs azarta pilns pastaigu biedrs, izzinošu pārgājienu un orientēšanās sacensību komandas loceklis. Komunikāciju ar bērniem un mazāka kalibra būtnēm īsti vēl nav apguvis, jo Pauliņam vienmēr liekas, ka jāpierāda savs pārākums – šajā ziņā viņš pats vēl maza bērna prātā 😉 taču ne aiz ļaunuma – tik aiz pārprasta sacensību gara!

P.S. Zinām, ka Pauliņš ir tik daudzu Ulubeles brīvprātīgo mīlulis – lūdzu paraksturojiet arī jūs Pauliņu! Viņš tak ir Suns Lieliskais, vai ne?

💛 P.P.S. Lai arī Pauliņš pēc izskata un uzvedības drīzāk līdzinās jaunās paaudzes frīkiem, viņam adopcijas pūrā līdzi nāks Ulubeles senioru Zelta polise – veselības apdrošināšana līdz mūža galam: http://ulubele.org/senioru-programma/