Pipariņš

PIPARIŅŠ: opis ar kucēna sirdi ♥

11 gadus vecais Pipariņš ir vidēja – drīzāk neliela auguma smalkas miesas būves suņuks – mundrs un dzīvīgs, pastāvīgā kustībā, ieinteresēts par visu šai baltajā pasaulē.

Iepazīstoties ar Pipariņu, neticas, ka pirms nieka 5 mēnešiem Ulubelē nonāca pavisam bēdīgā stāvoklī – ilgstoši dārziņu rajonā bija klīdis ļoti novārgušā skatā un sākumā patversmē pat īsti nestāvēja uz kājām – tieši tik slikti viss izskatījās.

Tagad neticas, ka Pipariņš pēc pases skaitās opis, jo ir kustīgs kā ūdenszāle, jautra kompānijas dvēsele un īsts šķelmis. Viņš dievina cilvēkus – jo vairāk, jo labāk, tāpēc, ka mīl uzmanību un patīk būt notikumu epicentrā. Bērnu draugs un senioru kompanjons.

Labprāt komunicē ar citiem suņiem un katrā mēģina atrast spēļu un domu biedru. Tik kustīga ūdenszāle, ka nav iespējams noķert bildē – viņš vai nu izskrien, vai izlec no kadra, vai arī pēkšņi objektīvā ir liela slapja buča pa visu ekrānu – statisku kadru un mierīgu mirkļu nav, tāpēc vislabāk viņu iepazīt klātienē ar visām viņa prieka un mīlestības izpausmēm.

Pipariņš ļoti grib cilvēka uzmanību, tāpēc laimīgs jutīsies tur, kur vienmēr kāds mājās, lai kopā būtu mājas pavarda un omulības sardzē. Arī pieskatīt māju gribēs no sirds, jo zina, ka tā var būt noderīgs!

Pipariņam kā senioram pūrā līdzi Zelta veselības polise.

Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Pipariņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Pipariņš Ulubelē kopš maija. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!