Poga

Skaidri redzams, ka 10 gadus vecā Poga iepriekš bijusi īsta luteklīte un mājas mīlule. Ulubelē nonāca pagājušā gada decembrī pēc saimnieces aiziešanas mūžībā.

🌞 Poga ir burvīga suņu omīte ar lieliskām rakstura īpašībām. Viņa ir:

  • izcili kārtīga,
  • gudra,
  • inteliģenta,
  • sirsnīga un
  • mīļa

Radusi dzīvot iekštelpās un novērtē iespēju piedalīties mājas ikdienas solī.

Pastaigas Poga uztver kā komunikāciju un sarunu ar cilvēku, nevis skriešanu un rotaļāšanos savā nodabā – iet rāmi un mierīgi, pielāgojas cilvēka solim un noskaņojumam.

Izskatās, ka Pogai nekad iepriekš nav bijušas attiecības ar citiem suņiem – tas patversmē viņai jaunums. Poga pamazām atklāj, ka abpusēju simpātiju gadījumā otrs suns var būt labs rotaļu biedrs un kompanjons. Teiksim tā – viņa labprāt iedraudzētos ar labsirdīgu suņu puiku, bet ar suņu meitenēm visticamāk attiecības saglabāsies vēsas.

🐾 Pogai ļoti patīk cilvēki, tāpēc ir un būs lielisks kompanjons un draugs gan padzīvojušiem ļaudīm, gan prātīgiem bērniem.

❗Taču ir viena lieta, kas jāņem vērā, lemjot par Pogas adopciju – viņas veselības vājā vieta ir labā austiņa, kurā acīmredzot bijis sens iekaisums, tāpēc tā ir noliekusies un nevar dabiski attīrīties. Tā īpaši jāuzmana un regulāri jātīra visu turpmāko dzīvi, citādi problēma var saasināties.

Visādi citādi Poga savam vecumam ir labā fiziskā un emocionālā formā un ļoti gaida cilvēku, kurš rūpēsies un mīlēs viņu kā pilntiesīgu ģimenes locekli un apzinās, ka adoptēt suni senioru ir atbildīgs lēmums!

Kā visiem Ulubeles senioriem, arī Pogai pienākas Ulubeles Zelta Veselības apdrošināšanas polise! 💛

🙏❤️ Ja nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti Pogas un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Burvīgā Poga patversmē mīt kopš 2020.gada decembra. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!