Princese Kita

Kita ir ~6g.v kaķu dāma ar labām manierēm, bet nedaudz princese. Kautrīga pret svešiem, bet ar savējiem ļoti mīļa. Protams, kā jau īstai dāmai, Kitai nepatiks pārlieku liela bužināšana un mīļošana, ir savas robežas. Satiek ar citiem kaķiem, bet sevi apbižot neļaus. Piemērota ģimenei bez maziem bērniem un skaļām ballītēm – vislabāk jutīsies mierā un klusumā. Radusi dzīvot iekštelpās, ir kārtīga.

Simpātiska un jauka – īstais kaķis cilvēkiem kuri negaida, ka kaķis stundām dzīvosies pa klēpi un tūlītēju uzticēšanos.

Kita patversmē nonāca ar vēl bariņu kaķiem. Sākumā bija ļoti bailīga un tramīga, bet tagad ir labi socializējusies.❤️ Kitiņa patversmē ir vairāk kā 2 gadus – viņa ļoti grib būt mīlēta!

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00, pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/ 🌞

🙏 Ja nevari sniegt Kitai mājas, lūdzu atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT

PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=1030871774284552