Rada

Dzirkstošā suņu meitene Rada vienmēr tik smaidīga un enerģijas pilna – gatava kopā ar savējiem kalnus gāzt. Kilometri un stundas – jo vairāk, jo labāk! 8 gadus vecā Rada ir draudzīga un ļoti uz cilvēku orientēta. Kaut arī viņas izskatu un raksturu nosaka “ziemeļnieku” gēni, gatava ne tikai skoloties, bet arī iemācīto likt lietā un būt patiešām paklausīgai.

Gatava nolasīt cilvēka vēlmes un dotos uzdevumus, jo teicami apgūst komunikāciju jeb cilvēka “ķermeņa valodu”. Tāpēc Radu neapšaubāmi var saukt par gudru un apķērīgu suņu meiteni, kurai lielākā izaugsme vēl tikai priekšā – kopā ar savu mīļo saimnieku.

Savus saimniekus dievinās un kopā pavadītais laiks būs neaizmirstams visiem.

🐕 Brīnišķīgā, skaistā un atraktīvā suņu meitene piemērota tikai aktīva dzīvesstila cienītājiem, jo Radas horizonti sniedzas pāri vienmuļai ikdienas dzīvei mājas pagalmā. Viņa ir dzirkstelīte, kas rada mirdzumu sev apkārt!

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00, pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Radu uz mājām, Tu vari viņai palīdzēt. Atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē!

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!