Reksis

Skaistulis Reksis ir īsta enerģijas bumba. Aktīvs, spēcīgs, “lecīgs”, bet ļoti labdabīgs pret cilvēku. Kaut arī aiz žoga izskatās, ka nav bargāka sarga un dusmīgāka rējēja, patiesībā Rekša dzīves pamatuzdevums ir uzmanības diedelēšana un vēlēšanās patikt.

Viss, ko Reksis dara, notiek strauji, ar paātrinājumu un entuziasmu – gan draudzēšanās, gan sargāšana, gan komunikācija ar citiem suņiem. Savā priekā reizēm, kā mēdz teikt, var nonest no kājām samīļojamo objektu. Arī pastaigā labprāt paskries un pieslīpēs saimnieka sportisko formu, bet gar žogu noskrietie kilometri, strīdoties ar kaimiņu suņiem, pat nav uzskaitāmi. Vārdu sakot, Reksis dzīvo ar pilnu krūti!

Vislabāk jutīsies mājās bez maziem bērniem vai citiem suņiem un kaķiem, lai nebūtu domstarpību par to, kuram tiek lielāka mīlestības deva. Jo komunikācijai ar cilvēku Rekša dzīvē ir nozīmīga loma – viņu nedrīkst atstāt savā nodabā, bez uzmanības un ikdienas nodarbībām – tas Reksi sarūgtinās un padarīs īgnu.

Ja saimnieki nodrošinās regulāras ilgas sportiskas aktivitātes ārā enerģijas izlādēšanai, Reksis apdomās iespēju dzīvot arī dzīvoklī.

4 gadus vecais Reksis Ulubelē kopš 2020.gada marta, pa šo laiku pārdomājis dzīvi un nu ir gatavs doties saimniekam līdzi plašajā pasaulē piedzīvojumos kā komandas biedrs un kompanjons.

🙏 Ja nevari Reksi adoptēt, lūdzu atbalsti viņa un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Reksis patversmē jau vairāk nekā gadu. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!

NO SIRDS PALDIES, ja atbalsti! 🙏♥️

Foto – Helēna Erte (Projektam Ulubeles mājupceļš) ♥️