Rodēns

6 gadus vecais Rodēns (jeb mazliet latviskojot – Rūdēns) ir īsts sulīgi ruda krāšņa kažoka standarts.

🐾 Raksturā uzmanīgs, gudrs un … nedaudz izvēlīgs. Vispirms kārtīgi novēros un tikai tad spers pretī soli. Pēc aicinājuma klēpī nekāps, bet saimniekam būs liels pašapziņas apliecinājums tajā brīdī, kad Rodēns pats vēlēsies izpaust savas jūtas – pats!

🐾 Distancējas no citiem kaķiem, bet cilvēku gribētu pieturēt savā tuvumā visu laiku. Vislabāk jutīsies kā vienīgais Kaķis mājās un visā pasaulē, uz ko centrēta apkārtējās sabiedrības uzmanība. Viņu var raksturot kā mazu grāfu ar lielu vēlmi pēc savas teritorijas, ko pārvaldīt.

🐾 Te jāveic maza atkāpe un tomēr jāpastāsta par dažām Rodēna pagātnes tumšajām detaļām.

Lieta tāda, ka jaukā vasaras dienā Rodēns bija ielavījies svešā mājā, padzinis šīs mājas saimnieku-kaķi un bez sirdsapziņas pārmetumiem ieņēmis viņa vietu. Cilvēki gan tā nebija ar mieru, sameklēja un atveda mājās savu kaķīti, bet Rodēnu nogādāja uz patversmi cerībā, ka saimnieki šo pašapzinīgo, lepno runci meklēs! Bet nekā. Rodēnu nemeklēja, tāpēc tagad jaunas mājas meklē viņš pats.

Drīzāk gaida, nevis meklē un dara to neuzbāzīgi, atturīgi, jo pats pretī neskrien un neuzprasās. Tāpēc daudziem adoptētājiem šķiet, ka viņš labi jūtas tepat un mājās negrib. Tā nav taisnība.

Rodēnam nepatīk patversmes komunālā dzīve un viņš joprojām jūtas mazliet aizvainots, ka viņa lieliskais plāns par savas teritorijas iekarošanu izgāzies. Viņš taču tik skaidri parādījis, ka grib būt saimnieks! Pārliecinoši parādījis! Kāpēc neviens to vēl nav saskatījis?Tātad – Rodēns gaida. Ļoti.🐾

🙏❤️ Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti lepnā runča Rodēna un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Rodēns Ulubelē no jūlija sākuma. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! 🙏❤️