Rodžers

Kaut arī Rodžera dokumentos iegrāmatotais vecums ir 9 gadi, savā domāšanā, uzvedībā un izskatā viņš ir īsts mūsdienu hipsters. 🤓

Šķelmīgi garlaikots skatiens, zinātkāra daba. Sava ceļa gājējs ar saviem uzskatiem (≠ mainstream).

Stilīgs izskatā, gaitā un uzvedībā ar mazliet “vintage” piesitienu. Viņa stils patiešām unikāls – tāda frizūra un kažoka piegriezums nav nevienam citam. Tāds dzīvesstāsts arī ne.

Rodžers nav nedz atradenis, nedz klaidonis. Vienkārši dzīve iegriezās tā, ka viņa aktīvā daba un zinātkārā dzīves uztvere nesaderēja ar labsirdīgā saimnieka iespējām. Veselības stāvokļa dēļ saimnieks nevarēja iziet ārpus sava dārza teritorijas, kas Rodžeram šķita tikai niecīgi maza daļa no tik interesantās lielās pasaules. Tāpēc Rodžers apņēmīgi mēģināja šo pasauli iepazīt pats un nesaprata, kāpēc saimnieks katru dienu pēc atgriešanās mājās viņu strostē un bar. Atkal un atkal. Tā nu uzskatu un dzīvesveida nesaderības dēļ Rodžers nonāca patversmē.

Tas gan nav mazinājis viņa patiku pret cilvēkiem un sabiedriskumu.

Iespējams, ka patversmes voljēra žoga nepārvaramie standarti mazliet iegrožojuši un apvaldījuši Rodžera vēlmi pēc nemitīgas apkārtnes izzināšanas un viņš sapratis, ko nozīmē dzīvot tikai IEKŠPUSĒ.

Pastaigās Rodžers mīl doties kopā ar aktīviem cilvēkiem – ne tādēļ, ka velk un rausta pavadu, bet tādēļ, ka mīl garus maršrutus ar samīļošanās pieturām un sarunām par ieraudzīto. Ļoti atvērts attiecībām ar visiem cilvēkiem. Kad pārvar savu formālo pusi, tad mīļuprāt gatavs spēlēm un rotaļām, bet kārumiem – vienmēr!

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā – Rodžeram briesmīgi nepatīk citi suņi. Gribēs būt vienīgais savās mājās. Arī kaķi vismaz iesākumā nebūs draugi, bet kustīgi dzenājami objekti, kas mūk – tātad jāķer. Taču tās ir risināmas problēmas, ja vien ir apņēmība un vēlēšanās būt draugos ar viņu – Rodžeru – foršo un mazliet atturīgo hipsteru, kurš sirds dziļumos gribētu būt kādam SAVĒJAIS. 💛