Rodžers

Draiskie pusaudzīši. RODŽERS 💛

7 mēnešus vecais Rodžers ir nesaprašanā, kāpēc savu cilvēku attiecību krīzē cietušais izrādījies tieši viņš – ģimenes draugs suns. Patiesībā tak vēl pusaugu suņubērns, kas pats vēl mācās dzīvi un attiecības…

Cilvēki pašķīrušies, bet viņam, Rodžeram, vietas vairs nav. Un māju arī vairs nav.Rodžers turas braši un ir īsts puika – bēdas par mājām un ģimeni cenšas paslēpt nakts klusumam un vientulīgajām stundām. Dienā iekļaujas pārējo #pusaugusuņubērni kompānijā un priecājas par pavasara sauli, peļķēm un blēņu darīšanas prieku.

Aktīvs, jestrs, priecīgs un traki mīļš puisītis – gatavs apbērt ar mīlestības apliecinājumiem, bučām un draiskajiem aso zobu izaicinājumiem, kas saucas: “noķer mani, ja vari!”. Rodžeram joprojām dzīve ir spēle un viņš būs traki laimīgs, ja sastaps domubiedrus, kas kļūs par viņa ģimeni. Par ģimeni, kam attiecības ar viņu – suni – būs tikpat saistošas un nopietnas kā ar pārējiem ģimenes locekļiem cilvēkiem.

Kas viņu mīlēs un nenodos.

“Nenodos” pat vislabākajās rokās.

Rodžers gaida savējos. Mīlošus un atbildīgus cilvēkus, kam nebūs pārsteigums, ka kopā jāiet suņu skolā, jārūpējas par kopīgām ikdienas aktivitātēm un vispār – ka adopcija ir atbildība uz visu mūžu, nevis laimīga mirkļa# (mirkļabirka). Viņš, kurš jau pieredzējis tik daudz no cilvēku pasaules, gaida Cilvēku. Izaugs vidēji liels, varbūt pat liels, bet jebkurā gadījumā ļoti stiprs.

🙏 Lem apdomīgi. Rodžers ir Ulubelē un iepazīties ar viņu var katru dienu no 10-15. Nekad nenodod viņa uzticēšanos!❤️

🙏 Bet ja nevari dot Rodžeram mājas, lūdzu atbalsti viņa uzturēšanos patversmē! Nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties.❤️ Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!