Roksana

Es – elegantā Roksana ♥

10g.v. Roksana patversmē nonāca pēc savas mīļotās saimnieces nāves. Viņa ir ļoti draudzīga un mīlīga kaķene ar savējiem, bet kautrējas no svešiniekiem.

Līdz šim viņa ir dzīvojusi klusu un mierīgu dzīvi ar savu saimnieci, tādēļ viņa arī turpmāk dotu priekšroku mājām, kurās ir cieņā mieriga dzīve bez maziem spiedzošiem bērniem un skaļām ballītēm. Viņa ļoti labi justos kā pensionāru labākais draugs 🐾

Ar citiem kaķiem Roksanai attiecības ir neitrālas – Roksana nevienu neaiztiek un arī citi kaķi liek viņu mierā. Vienīgais izskaidrojums, kuru redzam, kādēļ viņai vēl nav mājās ir šāds – Roksana nav no kaķiem, kuri paši skrien pretī katram atnācējam. Viņa sēž savā tronī un noskatās uz cilvēkiem, kuri viņu diemžēl nepamana.

Bet vēl viena lieta par Roksanu jums būtu jāzina – kad viņa sajūt cilvēku mīļumu un glāstus, Roksana ieslēdz super skaļas dzirnaviņas 🤗 💛

🙏 Ja nevari sniegt viņai mājas, lūdzu atbalsti Roksanu un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Roksana Ulubelē mīt jau četrus mēnešus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ♥️