Seba

Es – pašpārliecinātā Seba♥

Seba ir mājas kaķenīte, kura pieradusi saņemt visu uzmanību sev. Viņa laimīgi dzīvoja kopā ar savu saimnieci savā ierastajā vidē. Un tad pēkšņi pirms mēneša viņas pasaule sabruka – viņas visdārgākais cilvēks aizmiga mūžīgā miegā.

Pēc 3 gadiem mīlestībā Seba pēkšņi nonāca vietā, kur apkārt valda suņu rejas un citu kaķu smaržas.

Seba patversmē ir parādījusi to, ka citus sugas brāļus un māsas pieciest netaisās, tādēļ meklē mājas bez citiem kaķiem. Ja Seba ir nolēmusi iet mīļoties ar atnākušo cilvēku, tad citi kaķi tiek apšņākti un aiztriekti prom, lai nemaisās pa kājām.

Ja cilvēkam ir laiks, Seba ir gatava stundām ilgi badīties ar pierēm un ļauties cilvēku glāstiem. Jo viņa sirdī ir mīļkaķis un ir pilnībā orientēta uz cilvekiem. Vienīgais, kas viņai traucē to pilntiesīgi īstenot, ir citi kaķi. Ja esi gatavs, ka tev mājas dzīvo ļoti egocentrisks un uzmanību pieprasošs kaķis, Seba būs tev īstā 🤗

🙏 Ja nevari sniegt viņai mājas, lūdzu atbalsti Sebu un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Seba Ulubelē mīt jau mēnesi. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ♥️