Silvers

Silvers ir 2 g.v. suņu puika, kurš patversmē nonāca pirms pus gada. Sākumā bija nobijies un nespēja uzticēties cilvēkiem, bet nu atplaucis! Kad Silveru iepazīst, viņš ir rotaļīgs, draisks un mīļš puika, bet svešiem neuzticās. Būs nepieciešams laiks un vairākas ciemošanās reizes pirms vest viņu mājās.

Domājams, ka viņš varētu sadzīvot ar kādu draudzīgu suņu meiteni. Ģimenei bez maziem bērniem! Silvers piemērots dzīvei privātmājā ar žogu, bet, ja saimnieki ir ļoti apņēmīgi puiku cītīgi skolot, apsvērs arī dzīvokļu piedāvājumus. Jebkurā gadījumā Silvers labprātāk dzīvotu mierīgā un klusā vietā, jo ir nedaudz bailīgs.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00,pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Silveru uz mājām, Tu vari viņam palīdzēt. Atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

No sirds pateicamies! ❤️🙏