SINA – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

💛 Inteliģentais SINA 🐾

Mīļš, draudzīgs, uzvedībā ieturēts un izskatā ļoti pievilcīgs – īsts kompanjons un mājas mīlulis. Tagad, skatoties uz Sinu, neiedomājami liekas, ka daļu sava 7 gadus garā mūža viņš dzīvojis kā vientuļnieks – eremīts, kas no cilvēka turas pa gabalu un baidās sabiedrības. Cik ilgi tā bijis un kāpēc tā noticis – to zina tikai viņš pats.

Pirms 3 gadiem viņu pamanīja klaiņojam – izsalkušu un noplukušu, taču rokās nedevās un klāt nenāca. Dzīvnieku glābēji sāka viņu pieradināt – 3 mēnešus bargā ziemā baroja un iedrošināja turpat – ierastā vidē klajā laukā, līdz kamēr Sina ļāvās “noķerties” un nonāca Ivanofrankivskas patversmē.

Lai arī pazīstamā vidē un draugu kompānijā Sina izskatās pārliecinoši drošs, apstākļu maiņa un jauni cilvēki joprojām ir mazliet biedējoši. Piesardzība kā pašaizsardzības instinkts izpaužas pret visu neierasto. Taču pamazām tas mainās – Ulubelē iejuties un atplaucis visā savā rakstura mīļumā. Pierādījis, ka ir inteliģents un gudrs, arī nevainojami kārtīgs iekštelpās un māk pieskatīt arī savu teritoriju. Taču katra apstākļu maiņa atkal būs jauns izaicinājums, kur jārēķinās ar pierašanas un iedzīvošanās laiku.

Sina būs lielisks draugs ģimenē, kur jutīsies kā pilntiesīgs savējais – ģimenes loceklis. Šķiet, ka Sina māk sadzīvot ar pilnīgi visiem – cilvēkiem, suņiem un citu radību. Viņā nav ne kripatas no lecīguma, sava ego uztiepšanas vai agresijas.

Jāņem vērā, ka tāpat kā daudziem kara bēgļiem, Sinam nepatīk skaļi trokšņi, straujas kustības, negaidīti pārsteigumi. Izgājieni trokšņainā pilsētā vai skaļas ballītes vismaz sākumā ir tabu. Pie visa jāpieradina pamazām – ar pacietību un neatlaidību. Un, protams, ar kārumiem, kas viņam ļoti garšo un palīdz tikt pāri baiļu slieksnim.

Izpratne, iejūtība un mīlestība ir tas, ko mēs sagaidām no Sinas jaunajiem saimniekiem. Tikai tā varam palīdzēt skaistajam, bet daudz pārcietušajam suņu puikam atgūt ticību dzīvei un pārliecību par sevi.

❤️ Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties pēc 21.maija katru dienu 10-15! Inteliģentais Sina pelnījis vislabākās mājas, kur durvis būs atvērtas ne vien sirsnīgas līdzjūtības dēļ, bet kurās būs gatavi darīt visu, lai ļautu Sinam iedzīvoties šeit un tagad, Latvijā.

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs Sina liketnis, bet nevari vest viņu mājās, lūdzu palīdzi viņai un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta. ❤️

ATBALSTA IESPĒJAS ŠEIT – https://ulubele.org/atbalsts/

🙏 NO SIRDS PALDIES! ❤️