Skaistulis Fiksiks

Fiksiks ir ~3g.v runcis, kurš lūkojas pēc mīlošiem un atbildīgiem saimniekiem. Puika ir sabiedrisks, mīļš un draudzīgs. Bet par viņu var teikt, ka ir kaķis ar raksturiņu. Ja kas nepatiks – to skaidri parādīs uzšaujot ar ķepu. Vēlams ģimenei bez maziem bērniem. Labprātāk būtu vienīgais kaķis mājās – mēdz patrenkāt un pakauties ar citiem kaķiem. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, pasēdēt klēpī un samīļoties. Fiksiks ļoti novērtētu iespēju dzīvot privātmājā un pastaigāties pa mājas pagalmu.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00, pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/ 🌞

🙏 Ja nevari sniegt Fiksikam mājas, lūdzu atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT

PALDIES!❤️