Smaidiņš

🐈 Smaidiņš ir burvīga, mīksta un pūkaina kaķu dāma. Savu vārdu ieguvusi amizantā izskata dēļ – zem deguna tumšākas spalviņas veido tādu kā neizzūdošu, netveramu smaidu.

Smaidiņš ir īsts mīlestības iemiesojums, taču viņai jādod laiks, lai pierastu. Kā jau attiecībās izvēlīgai dāmai, jādod iespēja pašai izlemt, cik ātri izrādīt savas emocijas un pieķeršanos.

Smaidiņam ir 8 gadi un viņa gribēs būt vienīgā princese un noteicēja mājās: ar citiem kaķiem nedraudzējas!

Vislabāk jutīsies mājās, kur var mierīgi čučēt uz spilvena. Viņas mazā vājība ir ūdens. Ļoti patīk padzerties un paspēlēties ar tekošu krāna ūdeni un pēc tam pagulēt izlietnē.

Smaidiņš gaida rokas un sirds piedāvājumu no cilvēkiem, kas viņu gatavi lutināt, mīlēt un ikdienā ar prieku kopt viņas krāšņo kažoku un lepno raksturu. Par to tiks atalgoti ar siltu mīlestības klātbūtni. Un nezūdošu smaidu.

✔️sterilizēta, vakcinēta un apstrādāta pret parazītiem.

✔️dosies mājup ar Zelta veselības polisi

Ja esi gatavs kļūt par Smaidiņa jauno saimnieku – brauc iepazīties ar viņu jebkurā dienā plkst. 10-15.

❤️🙏 Bet ja nevari dot Smaidiņam mājas, lūdzu atbalsti viņas uzturēšanos patversmē! Nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Smaidiņš Ulubelē jau vairākus mēnešus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties.

Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

PALDIES! 💛🙏

https://www.facebook.com/watch/?v=518251732970823