Smiļģītis

Jauko Smiļģīti šī gada septembrī atrada Āgenskalnā. Viņam nebija ne mikročipa, ne kaklasiksnas un patiešām nav skaidrs kāpēc, bet viņu neviens nemeklēja.

🐕 Smiļģītis – liels lāga opis (apmēram 12 gadus vecs), savā gaitā nedaudz lempīgs un neveikls, kā jau opītis, bet tas netraucē doties pastaigās un izbaudīt citas aktivitātes. Solis brīžiem misējas, bet Smiļģītis par to nebēdā – joprojām pilns dzīvesprieka! ❤️

Sava lielā auguma un lempīguma dēļ nebūs īsti piemērots ģimenei ar maziem bērniem, bet tikai tāpēc, ka pavisam nejauši var nodarīt pāri – aiz prieka un labsirdīga mīļuma uzplūdā netīši apgāzt. Bet citādi – Smiļģītim ļoti patīk cilvēki, būt ar cilvēkiem, iet pastaigās un draudzēties.

🐕 Starp citu, viņš ir ļoti paklausīgs suns – pie pavadiņas staigā ļoti labi, ne brīdi nerauj un nevelk. Pastaigās piemērojas cilvēkam un ļoti labprāt pieglaužas un ļaujas glāstiem.

Vislabāk būs, ja Smiļģītis mājās varēs saņemt nedalītu uzmanību, viņš vēlēsies būt vienīgais mājdzīvnieks.

Ideāli, ja saimnieki Smiļģītim varētu piedāvāt dzīvi privātmājā ar nožogotu teritoriju, kur būtu pietiekami plaši, ikdienā nebūtu jāpārvar daudzi pakāpieni un viņa lempīgums nesagādātu problēmas.

Un, protams – mīlošus un atbildīgus saimniekus, kuri jauko opi pieņems tādu kāds viņš ir. Jo viņš ir lielisks! ❤️

🐕 Bet varbūt kāds atpazīs jauko suņu opi un pastāstīs bijušajiem saimniekiem, ka viņš atrodas patversmē nesaprotot, kāpēc viņu – mīļo un sabiedrisko suni neviens nemeklē…

🐾 Tāpat kā visi Ulubeles seniori arī Smiļģītis uz jaunām mājām dosies ar Zelta veselības polisi, kas nodrošinās viņa veterināro aprūpi uz Ulubeles rēķina līdz mūža galam.

🙏 ❤️ Ja nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti Smiļģīša un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Smiļģītis patversmē ir kopš septembra un ļoti ilgojas pēc jaunām mājām.