Sniedziņš

Mīlīgais un aktīvais opis Sniedziņš ❤

Kad Sniedziņš nonāca Ulubelē, teiksim godīgi, uz viņu skatīties bija sāpīgi – no baltā enerģiskā kaķa, kāds viņš ir šobrīd, nebija ne vēsts. Tā bija balta slima nelaimes čupiņa par kuru sākumā nebija skaidrs, vai izdosies izārstēt. Bet vai zināt, kas ir vislabākās zāles pasaulē? Tās ir rūpes un mīlestība un to mūsu kaķu meitenes prot sniegt.

Šobrīd Sniedziņš ir aktīvs kaķis un nedaudz kauns viņu nosaukt par senioru. Jā, šobrīd vēl dažās vietās viņam ir saķepis kažoks. Jā, viena actiņas viņam ir neredzīga. Bet tam pretī Sniedziņš liek nepārspējamu mīļuma devu, kuru ir gatavs dalīt gan ar cilvēkiem, gan citiem kaķiem. Sniedziņš meklē atbildīgus saimniekus, kurus aplaimot ar savu mīļumu un kāri spēlēties. Nebūs piemērots cilvēkiem, kuri sapņo par kaķi mieramiku – Sniedziņš ir noskaņots dauzīties no sirds 🤭🤗

Sniedziņš ir seniors un mājup dosies ar Ulubeles Zelta veselības polisi.Taču ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Sniedziņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Sniedziņš Ulubelē gaida jau pusgadu. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties.

Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!