Stella

Stella ir ļoti īpaša. Viņas patiesā daba nav uztverama tā vienkārši uzreiz, maigums tiek rūpīgi glabāts un atklāts tikai vistuvākajiem.

Stellai dzīve bijusi izaicinājumu pilna – piedzimusi un uzaugusi lielā suņu saimē, kur katram nācās iekarot savu vietu zem saules un faktiski arī rūpēties par dienišķo maizīti. Kad viņu dzīvesvieta tika likvidēta un visi nonāca Ulubelē, Stella drīz vien laida pasaulē veselu bērnu bariņu.

Stelliņa bija laba mamma – audzināja viņus mīļi un stingri, iemācīja svarīgākās dzīves gudrības un ielika rokās jaunajiem saimniekiem. Tagad arī lielā suņu bara vairs nav – patversmē palikusi vien mammīte Stella un omiņa Ļaļa – pārējie jau atraduši savas mājas.

Stellai ir ļoti jūtīga dvēsele. Viņa var baidīties, var būt kautrīga, var apbižoties, var flirtēt un spēlēties tik maigi un mīļi. Viņa ir jāizprot, lai abpusēji varētu uzticēties. Kā ģitāras stīga – kā tu pieskarsies, tā arī skanēs. Nekad neapbižos tos, kurus mīl.

Reizēm uzvedas kā maza meitenīte – ļoti patīk ka viņu glauda, apmīļo un, protams, uzcienā ar kārumiem.

Sadzīvo ar suņiem, kuri nav uzbāzīgi.

Būs lielisks sargs – svešinieku iekšā neielaidīs, taču nekad gar žogu neskraidīs un lieki balsi nepacels. Viņa vēro apkārtni mierīgi un pamatīgi.

Sapņu dzīve viņai būtu kopā ar 1-2 cilvēkiem mierīgā mājā ar kopīgām ikdienas gaitām, sarunām pie tējas vakaros un siltu gultiņu naktīs.

7 gadus vecā Stella Ulubelē kopš 2020.gada aprīļa un ļoti gaida savu īsto cilvēku un mājas.

🙏 Ja nevari Stelliņu adoptēt, lūdzu atbalsti viņas un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Stella patversmē jau pusotru gadu. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!

Atbalsta iespējas – https://ulubele.org/atbalsts/

NO SIRDS PALDIES, ja atbalsti! ♥️ Foto – Helēna Erte (Projektam Ulubeles mājupceļš)