Tīna

6g.v Tīna patversmē nonāca no mājām, kurās viņai neklājās viegli. Viņa patversmē mīt jau 3 mēnešus,bet joprojām katrā ēdienreizē rij ēdienu it kā kāds to ņemtu nost vai arī ilgi nebūtu dabūts. Tīna nebūs suns, kuru varēs vest mājās pirmajā tikšanās reizē – viņai vajadzīgs laiks, lai iepazītos un atvērtos jaunam cilvēkam. Ar savējiem labprāt mīļojas un dodos pastaigās. Labi satiek ar suņu puikām.

Tīna būs piemērota dzīvei privātmājā ar žogu. Nederēs ģimenei,kurai patīk skaļš dzīvesveids. Nebūs piemērota ģimenei ar pavisam maziem bērniem.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00, pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Tīnu uz mājām, Tu vari viņai palīdzēt. Atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē: uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️