Tobis

TOBIS – esmu liels un tik labsirdīgs♥

Tobīt, jaukais puika, gribas ticēt, ka tev drīz būs sava ģimene un savas mājas…🥺🏠❤️

Tobītim ir 8 gadi – nav vairs jauneklis – tas gan, bet TIK lāga suns!Augumā paprāvs, kāds to pat nosauktu par lielu. Tobis tomēr ir ļoti saulains un mīļš un, starp citu, respektē arī mazus bērnus.

Viņu varētu noraksturot kā uzmanīgu cilvēku pieskatītāju visos vecumos un visos dvēseles stāvokļos. Būs drauga plecs un atbalsta punkts, lai paskatītos uz dzīvi no košās puses.🐾

Taisnība: Tobis ļoti vēlēsies būt vienīgais dzīvnieks ģimenē. Neuzbāzīgas suņu meitenes vēl varētu paciest, tomēr būs nepieciešams laiks, lai saprastos arī ar viņām. Tobim svarīgākie nav citi suņi, bet gan cilvēki! Tieši tāpēc vislabāk jutīsies kā vienīgais četrkājainais.

🐾 Viņš radis dzīvot iekštelpās un ir ļoti kārtīgs. Būs piemērots gan dzīvoklim (ja kaimiņos nav citi suņi un nebraukā daudz automašīnas, kuras Tobim ļoti nepatīk), gan privātmājai. Bet galvenais- piemērots ģimenes mīluļa statusam. Ja kādam liekas neiespējami, ka tik liels suns var būt ģimenes lolojums, tad laipni lūgti iepazītes ar Tobi. Viņš parādīs, kā tas iespējams.

Svarīgi! Uz visiem laikiem jāņem vērā un ļoti jāuzrauga Tobja ēdienkarte – kvalitatīvs ēdiens un ļoti dozētā daudzumā! Tas vienkārši jāliek aiz auss un jāievēro pašiem saimniekiem – svarīgi, bet nekas sarežģīts.

Ja labi sarunā, tad Tobis māk komandas un vēl visādas lietas, ko gribēs atklāt tikai saimniekam. 😁

🙏🐾 Tobītim tik ļoti vajag savu ģimeni…ar kuru doties kopīgās pastaigās, čučēt dīvānā, mīļoties un sirsnīgi pavadīt laiku kopā. ❤️ Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti lielā Tobīša un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tobis Ulubelē jau 2 gadus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu.

Mēs visi kopā to varam radīt! No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!

Šī foto autore _ Helēna Erte
Projekts “Ulubeles Mājupceļš”
#sunstobis