Tobis

Lielais, labsirdīgais Tobis ar skumjajām acīm…

Ko viņš domā, raudzīdamies uz patversmes vārtiem? Kādus vēstījumus un ziņas cer izlasīt pastaigas laikā pļavā un mežā? Kam gribētu doties līdzi uz vietu, ko sauktu par savām mājām?

🐕 Pēc izskata iespaidīgais, staltais suns patiesībā ir ļoti mīl cilvēkus – vienmēr draudzīgs, sirsnīgs un labdabīgs. Respektē bērnus.

🐾 Ulubelē Tobis nonāca ļoti bēdīgā un nolaistā stāvoklī – saimnieks acīmredzami nebija par viņu rūpējies un atstājis novārtā – beigu beigās nemaz arī nemeklēja un suns palika patversmē.

Tobis ir spēcīgs un enerģisks pastaigu biedrs, labprāt izmanto iespēju kārtīgi izpētīt pastaigu takas apkārtni. Visticamāk, ka savā iepriekšējā dzīvē Tobis nav radināts staigāt pie pavadas. To viņš mācās tikai tagad, tāpēc nepieciešams, lai pastaigu biedrs fiziski spētu viņu noturēt un pamazām mācītu paklausīgu un mierīgu kopā staigāšanu.

Tobis ir izcili kārtīgs iekštelpās. Būtu piemērots arī dzīvei dzīvoklī ar nosacījumu, ka garas pastaigas un dažādas sportiskas aktivitātes būs visas ģimenes ikdienas neatņemama sastāvdaļa.

Tobis joprojām sevi uzskata par jaunekli – enerģija un spēks viņā ir pietiekami!😉

Taču ir divas būtiskas lietas, kas jāņem vērā, runājot par lielo, lādzīgo Tobi:

🐾 Pirmkārt, ļoti mīļš pret cilvēkiem, bet necieš citus dzīvniekus. Vēlēsies būt vienīgais mājdzīvnieks un luteklītis savā ģimenē.

🐾 Otrkārt, pirms dažiem mēnešiem Tobis pārcieta nopietnu operāciju, pēc kuras ir veiksmīgi atkopies un uzskatāms par veselu. Taču visu turpmāko dzīvi jāseko veselības stāvoklim un jāpievērš īpaša uzmanība ēdināšanai – kvalitatīva barība, pareizs porciju lielums un regularitāte.

💛 Mēs ceram, ka pavisam pavisam drīz Tobis ieraudzīs savu cilvēku ienākam pa patversmes vārtiem un skumjas viņa acīs pazudīs uz visiem laikiem…

🙏❤ Ja nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti Tobja un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Lielais lādzīgais Tobis patversmē mīt kopš 2020.gada oktobra. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi! 💛