Ulubele: Kā mēs varam palīdzēt Ukrainai? 🇺🇦

Saņēmām jautājumu no PVD: “Sakarā ar karu Ukrainā, Jautājums cik suņu un kaķu varētu izmitināt Ukraiņu bēgļiem, aptuveni?”…

Ulubele ļoti cer, ka tik saspringtā un skumjā situācijā valsts iestādes bēgļu programmas ietvaros, ja tas reāli būs nepieciešams, centīsies rast iespēju ģimenes izvietot kopā ar saviem četrkājainajiem mīluļiem viesnīcās, viesu namos un pie uzņemošajām ģimenēm. Ceram, ka tiks atviegloti izmitināšanas noteikumi cilvēkiem kopā ar saviem dzīvniekiem, lai viņi netiktu šķirti.

Mēs būtu gatavi uzņemt karadarbībā cietušo patversmju dzīvniekus, ja situācija tiktāl sarežģītos un dzīvnieku patversmju darbība tiktu apdraudēta. Ārkārtas situācijā Ulubelē var papildus izmitināt vienlaikus vismaz 20 kaķus un 20 suņus.

Ja jums viesnīcā, pansijā vai privāti ir iespēja uzņemt bēgļus, kuru ğimenē ir mīļdzīvnieks/i lūdzam rakstīt: ulubele@ulubele.org , norādot savus kontaktus un cik lielu ğimeni esat gatavi uzņemt 🙏🏽

P.S. Ulubelē esam PRET KARADARBĪBU jebkurā tās izpausmē un esam gatavi savu iespēju robežās palīdzēt vai organizēt palīdzību jebkuras tautības cilvēkiem, kuri nokļuvuši nelaimē kopā ar saviem dzīvniekiem. Ukraiņi, krievi, ebreji, latvieši = mums visi vienādi. Tāpat arī dzīvnieki= mums vienalga, vai šķirne/bezšķirne. Esam PAR MIERU, savstarpēju palīdzību un PRET jebkuru diskrimināciju un agresiju.

Jebkurš strīds, kurš pārsniedz diplomātijas formātus un pāriet agresijā, neizbēgami nes postu civiliedzīvotājiem, dzīvniekiem, visai dzīvai radībai uz zemes.

🙏 Lūdzam par mieru Ukrainā! ❤️

U komanda 💛