Uzmanību, KONKURSS bērniem no 6 – 13 gadu vecumam – uzzīmē Ulubeles reklāmu!

Uzzīmē Ulubeles reklāmu!

Šī ir Tava iespēja laimēt Ulubeles “Cilvēcības skoliņas”  abonementu 3 dienu nodarbībām šovasar, kā arī iegūt vairākas pārsteiguma balvas!

Vai Tu gribi palīdzēt atrast kādam no patversmes dzīvniekiem mājas?

Atbrauc ciemos uz Ulubeli un iepazīsties ar mūsu iemītniekiem! Izvēlies vienu vai vairākus no Ulubeles 200 suņiem un 300 kaķiem, uzzīmē viņu, uzraksti stāstiņu vai dzejoli par savu izvēlēto draugu, lai palīdzētu tam ātrāk atrast mājas!  Visus dzīvniekus var apskatīt arī Ulubeles mājas lapā – sadaļā Dzīvnieki. http://ulubele.org/dzivnieki/

Ja vēlies, vari izveidot arī Ulubeles reklāmu, lai popularizētu patversmes dzīvnieku adopciju un aicinātu atbalstīt nelaimē nonākušos. 

Palīdzi mums popularizēt patversmi – izdomā saukli, bildi un pievieno informāciju, kas Tev liekas svarīga – cik dzīvnieku pie mums dzīvo, kur atrodas Ulubele un kādā veidā var palīdzēt patversmei? To visu savieto uz vienas zīmēšanas lapas.

Nofotografē vai ieskenē savu darbu un sūti mums līdz 23.maijam pa e-pastu: ulubele@ulubele.org Pieraksti savu vārdu, vecumu un e-pasta adresi, lai varam ar Tevi sazināties.

Visi bērnu darbi piedalīsies konkursā, visi autori tiks laipni aicināti piedalīties Ulubeles 9. gadadienas svinībās svētdien, 26.maijā plkst. 12.00 pie mums Ulubelē, Stopiņu novada Līčos, bet trīs uzvarētāji iegūs bezmaksas abonementu uz Ulubeles vasaras “Cilvēcības skoliņu” 30.- EUR vērtībā!

Piedalies!

Vēlams, lai gan zīmējums, gan apraksts abi iekļaujas uz A4 lapas vienas puses.

Sīkāka informācija par Cilvēcības skoliņu šeit: http://www.ulubele.org/cilvecibas-skolina/

Abonementus uz Cilvēcības skoliņu var iegādāties šeit:  www.bilesuparadize.lv/events/custompage/1017