Vulfijs

Opītis Vulfijs: mana pasaule ir citādāka ♥

Līdzīgi kā cilvēku pasaulē, arī zvēru pasaulē pret citādajiem izturas labvēlīgi, taču ar atturīgu piesardzību – tas ir mulsinoši, jo nezinam, kā tieši vajadzētu izturētes.

Jā, var teikt, ka Vulfijs ir citādāks nekā pārējie suņi – draudzīgs un lādzīgs suņu opis, taču rodas sajūta, ka viņš dzīvo pats savā pasaulē – citādi pasauli uztver un citādi tai atsaucas.

Savā nodabā labprāt spēlējas ar bumbu un mantiņām, taču no cilvēka tās sargā. Sargā arī savu bļodiņu – tā viņš uztur savas pasaules kārtību. Reizēm šķiet, ka 9 gadus vecais Vulfijs mēģina sarunāties ar sev piederošajām mantām – iespējams, ka tā kliedē garlaicību un izrāda prieku, ka viņam kaut kas pieder. Kārumiņu pamana jau pa gabalu un uzmanīgi seko, lai tas viņam nepaietu garām.

Kustības un gaita reizēm haotiska, arī redze vairs nav tik asa, taču viņš ļoti bauda mirkli, kad viņam pievērš uzmanību – kad noglauda, pakasa vai pastaigas laikā uzrunā.

Tas, ka mēs viņu reizēm nesaprotam, nenozīmē, ka viņš pats nesaprot, ko un kāpēc dara, tikai nepastāsta to mums uztveramā valodā. Viņam ļoti vajadzīgs Cilvēks, kurš gribēs būt blakus, bet neliks darīt lietas pēc savas saprašanas. Cilvēks, kurš būtu gatavs ieklausīties, lai Vulfijs sāktu stāstīt.

Mēs nezinām neko par viņa dzīvi, par to, kāpēc viņš uztver pasauli tieši tā. Kāds no Vulfija draugiem reiz teica, ka Vulfijs ir kā vecs kareivis, kas pēc atgriešanās no kaujaslauka zaudējis interesi par pašreizējo brīdi un vieglo dzīvi, jo piedzīvots tik daudz.

Mēs nezinām, kāda ir patiesība, bet zinām to, ka neuzbāzīgā gaisotnē un mīļās rokās Vulfijs atgūtu dzīves izjūtu. Tā, kā tas redzams pastaigu laikā, kad draudzīgas rokas viņu apskauj un sabužina. Tas pamodina kā no dziļa sapņa.

Tik ļoti gribas samīļot un pasargāt šo pēc skata nopietno, respektu raisošo suni, kas kā bērns cenšas paslēpties no pasaules kņadas un izaicinājumiem… Varbūt kāds šajā pasaulē jūtas līdzīgi un divas dvēseles sapratīsies ❤

Vulfijs kā Ulubeles seniors saņems pūrā Zelta veselības polisi – veterināro aprūpi Ulubeles klīnikā līdz mūža galam.