Wongs

Jaukais runčuks Wongs: rokas pieskāriens ir mana laime♥ 8 gadus vecais runčuks Wongs patversmē nonāca maija sākumā kopā ar suņu opi Barsiku. Diemžēl viņu abu liketnis nav nekāds saldais – mūža nogalē palikuši bez saimnieka, mājām un skaidrības par nākotni.

Lai gan pasē rakstīts, ka Wongs ir seniors, pēc izskata un uzvedības nepateiksi – aktīvs un rosīgs. Kā jau īsts kaķis – ar neatkarīgu raksturu, ko var iespaidot noskaņojums un mazi untumi. Wongam ļoti patīk mīļoties un ielīst azotē – viņu grūti nofotgrafēt, jo parasti sanāk izplūdis liels tuvplāns. Kaķis, ko mēdz iedomāties, sakot “mīļš roku kaķis”. Taču Wongs māk arī nospraust savas robežas un kad apnīk, bez īpašām ceremonijām aiziet savās gaitās.

Nav sajūsmā par citiem kaķiem un to nekautrējas izrādīt, tāpēc mājās jābūt vienīgajam kaķim, kurš spēs atrast kopīgu valodu ar miermīlīgu suni – tādu kā draugs Barsiks…

Wongam kā Ulubeles senioram uz mājām pūrā būs Ulubeles Zelta veselības polise.

Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti murrājošā Wonga un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Wongs Ulubelē kopš maija. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties.

Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ♥