ZEFIRKA – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

💛 Mazā čirka ZEFIRKA 🐾

Skaļa, nemierīga, neklausīga un nekārtīga – tāds priekšstats var rasties, vērojot mazmazītiņo Zefirku citu suņu pulciņā. Māca trokšņot kucēniem un ļoti piesardzīga pret svešiem cilvēkiem.

Taču viss mainās, kad mazo Zefirku paņem rokās – viņa labsajūtā piespiežas un beidzot sajūtas īsti savā vietā tā arī skaidri parādot – viss, kas viņai vajadzīgs ir cilvēka siltums, uzmanība un mīlestība.

Kā jau daudzajos ukraiņu suņu stāstos atkal jāsaka – ko gan mazā 2 gadus vecā suņu meitiņa jau paspējusi pieredzēt… Viņa tika atrasta bargā ziemā uz šosejas un nogādāta klīnikā ar apsaldējumiem un kā vēlāk izrādījās, arī gastroenterītu. Pārbijusies, pārsalusi un slima. Neviens viņu nemeklēja un tā viņa nonāca Ivanofrankivskas patversmē.

Mazam sunītim jāmāk saglabāt pašcieņa un autoritāte lielā suņu pulkā, iespējams, tāpēc Zefirka ir pirmā un skaļākā rējēja. Iespējams, ka tā mēģina piesaistīt uzmanību, no kuras pati pagaidām vēl baidās. Mājās – mierā un klusumā tā būs pavisam cita Zefirka. Māk iet pie pavadas, bet vislabāk jūtas uz rokām.

Noteikti būs pacietīgi jāmāca pareiza nokārtošanās un jāseko viņas veselībai. Noteikti – ar rāmu pacietību un bez pārmetumiem, jo mazajai suņu meitiņa jau tā parārpārēm dzīve nodarījusi pāri. Mājās – apčubināta un auklēta, sakoptu kažociņu un atguvusi mieru un pašpārliecību, Zefirka būs mājas princese un prieks savam cilvēkam. 🐾

❤️ Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties katru dienu 10-15! Mazā čirka Zefirka pelnījusi vislabākās mājas, kur durvis būs atvērtas ne vien sirsnīgas līdzjūtības dēļ, bet kurās būs gatavi darīt visu, lai ļautu suņu meitiņai iedzīvoties šeit un tagad, Latvijā.

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs Zefirkas liktenis, bet nevari vest viņu mājās, lūdzu palīdzi viņai un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta. ❤️

ATBALSTA IESPĒJAS ŠEIT – https://ulubele.org/atbalsts/

🙏 NO SIRDS PALDIES! ❤️