Zevs

Zevs ir 4g.v. takša tipa suņu puika, kurš patversmē nonāca pirms pus gada un kopš tā laika ļoti meklē jaunus saimniekus. Zevs ir aktīvs, enerģisks un ar cilvēkiem mīļš puika. Ideāli, ja jaunajiem saimniekiem ir pieredze suņu audzināšanā un/vai gatavi apmeklēt suņu skolu. Var dzīvot gan dzīvoklī, gan privātmājā ar žogu.

Ja suņuks netiks pienācīgi nodarbināts gan fiziski, gan mentāli, tad viņš pats izdomās visādas aktivitātes un saimniekiem diez vai tas patiks. Meklē aktīvu ģimeni, vēlams bez pavisam maziem bērniem.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00,pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Zevu uz mājām, Tu vari viņam palīdzēt. Atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

Atbalsta iespējas ŠEIT

No sirds pateicamies! ❤️