Žuža

MĪLĪGAIS RUNČUKS ŽUŽA 💛

Melnbaltais 3g.v Žuža vairāk par visu pasaulē alkst cilvēka uzmanību. Kā viņš ierauga cilvēku, kurš tuvojas kaķu istabai – Žuža ir klāt.

Jebkurš svešinieks momentā kļūst par viņa labāko draugu, ja vien pakasīs viņam vēderu. Taisnības labad gan jāsaka, ka Žužas uzbāzība nemaz neļauj viņu nesamīļot.

Žuža lieliski satiek ar citiem kaķiem, bet neiebildīs arī pret dzīvi kā vienīgajam kaķim ģimenē. Derēs arī ģimenei ar bērniem.

Žuža ēd gan sauso barību, gan konservus – barības ziņā ēd visu, ko dod. Nemaz nav izvēlīgs. Runčuks ir ļoti kārtīgs – vienmēr nokārtojas tikai kastītē un nadziņus asina pret skrāpeli. Labprāt dzīvotu mājā, kur pēc pierašanas laika varētu iziet arī pastaigāties, bet par labu vēdera kasīšanas procedūru, izskatīs arī dzīvi dzīvoklī.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00 – 15:00

🙏 Bet ja nevari dot Žužam mājas, lūdzu atbalsti viņa uzturēšanos patversmē! Nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt! ❤️

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas – https://ulubele.org/atbalsts/

PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=472755511319101

https://www.facebook.com/watch/?v=420576696211128