Atbalsts dāvinot

Iepriekš sazinoties ar Biedrību, ir iespēja savu atbalstu sniegt dāvinot kādas Ulubeles iemītniekiem nepieciešamas mantas, kā arī lietas, kas Ulubeles mīluļiem sagādās prieku.

Nepieciešamo lietu saraksts:

1) suņu pavadas pastaigām 3m brezenta ar elipses klipsīti, kas atveras uz iekšpusi;

2) ēdambļodas – vislabāk tās kas ir trapeces veidā ar platumu uz apakšu (lai negāžas apkārt) vēlams metāla, jo tās visizturīgākās un ērti magāt&dezinficēt;

3) vienmēr aktuāli ir labas kvalitātes suņu konservi, piemēram, Carno vai Rinti, tos dodam maziem, slimiem vai veciem vai suņu kārumi – sausie kaltējumi (cīpslas, kuņģi, peņi utt);

4) kaķiem pakaišiem izmantojam kurināmās granulas: lēti, ērti un ekonomiski;

5) tuvojoties ziemai aktualitāte NR.1 vienmēr ir sausa malka mūsu rijīgajam malkas katlam;

6) vienmēr noder materiāli žogu labošanai un būdu siltināšanai. Pašlaik līdz ziemai jāremontē 6 voljēri un jānosiltina 12 vasaras suņu būdas.

Lietas, ko droši vari vest uz patversmi:

1) makulatūra jebkura veida – tā Ulubelei vajadzīga vienmēr, jo derīgo ( avīzes, kartoni) izmanto paklāju veidošanai uz betona, flīžu grīdām, bet nederīgo ( žurnāli, brošuras, bukleti u.c papīra izstrādājumi) pa tiešo nonāk speciālā makulatūras konteinerā, ko pēc tam firma EKO bāze Latvija pārvērš naudā par nodoto tonnāžu. Makulatūras konteineri ir Līčos uz vietas. Kad tie ir pilni, firma atbrauc un samaina. Tetrapakas nav makulatūra, tāpēc tās nevajag vest!!!

2) spēļmantiņas suņiem un kaķiem, kaķu tualetes un smiltis neierobežotā daudzumā;

3) āra suņiem būdās guļvietām lietojam tikai labas kvalitātes salmus, jo lupatas samirkst! Iekštelpās izmantojam dabīga materiāla segas, pārklājus, palagus, dvieļus. Visu, kas ir kantains un viegli salokāms. Mēteļi, pufaikas, spilveni un milzīgi paklāji neder, lūdzam tos nereklamēt kā nepieciešamus.

Par jebkurām citām mantām, ko vēlies dāvināt Ulubelei, sazinies ar mums ulubele@ulubele.org vai pa tālr. 20203333.