Oktobrī uz mājām devušies 164 Ulubeles iemītnieki!

Oktobrī uz mājām devušies 164 Ulubeles iemītnieki!

Oktobra mēnesis Ulubelē tika dēvēts par 🍁ADOPCIJU MĒNESI🍁, pieņemot izaicinājumu atrast jaunas, gādīgas mājas vismaz 100 Ulubeles iemītniekiem!💛

No 4.-11.oktobrim t/c Alfa apmeklētājus uzrunāja izteiksmīgi Ulubeles iemītnieku portreti fotogrāfes Helēnas Ertes izstādē “Meklējot saimnieku” un mēs šeit, savos sociālajos tīklos ik dienu stāstījām par kādu no Ulubeles lieliskajiem suņiem un kaķiem cerībā, ka viņu pamanīs tā nākamais saimnieks.

Lasīt vairāk

21.novembrī Ulubele atzīmē savu 15.dzimšanas dienu!

21.novembrī Ulubele atzīmē savu 15.dzimšanas dienu!

ULUBELE – leģendārā fantazētāja barona Minhauzena Sapņu zeme, kur pasargāts un laimīgs jūtas ikviens un kur viss ir iespējams. Ulubeles nosaukums radās, pateicoties Minhauzenam. Par sapņotāju Minhauzenu mēdz teikt – viņš bija savādāks, atšķirīgāks – dzīvoja ārpus sava laika un vēlējās krietni vairāk, kā iespējams iegūt reālajā dzīvē. Droši vien to pašu var teikt par Ulubeles mammas un dibinātājas Ilzes un visas U komandas mērķiem un vīziju.

Lasīt vairāk

Rembo ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Rembo ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Šis stāsts ir par apņēmību, pacietību un pāri visam – mīlestību. Par to, kā nopietnais suns Rembo nu ir savā ģimenē.

Vienmēr esam teikuši, ka Ulubeles prieks un gandarījums ir ikviena iemītnieka adopcija un iespēja laimīgai dzīvei savās mājās. Taču aizkustinājums līdz sirds dziļumiem ir tad, ja mājup dodas Ulubeles opīši, ilglaicīgie iemītnieki vai mūsu īpašie dzīvnieki – tie, ar veselības vai rakstura problēmām.

Lasīt vairāk

Honda

Honda

🐾 12 gadus vecā Honda Ulubelē nonāca septembra vidū, kad mūžības ceļos devās viņas vienīgais cilvēks. Viņa skuma un raudāja, sirds lūza, redzot, cik viņa sāpīgi pārdzīvo saimnieka aiziešanu un izlūdzas cilvēcisku uzmanību. Mēs visi ļoti gaidījām Hondas īsto Cilvēku! 💛

Lasīt vairāk

Lulī devusies pie savas ģimenes!

Lulī devusies pie savas ģimenes!

🐾 Jaukā mīlīgā sunīte pēkšņi kā no zila gaisa uzradās kādas nelielas apdzīvotas vietas ielas malā. Līdz šim neviens viņu tur nebija manījis. Tā viņa nonāca patversmē – sabijusies, bēdīga un anonīma – bez vārdiņa un jebkādas informācijas par iepriekšējo dzīvi. Viņa nespēja noslēpt, ka ir nelaimīga, izmisusi, depresijā – ārsti pieļāva, ka viņai pavisam nesen bijuši kucēni… 💔

Lasīt vairāk

Della

Della

“Biklā, kautrīgā 2 gadus vecā Della mācās iepazīt cilvēku pasauli, jo līdz šim bijusi pabērna lomā kā jaunākā un apbižotākā lielā suņu ģimenē, kur katrs cīnās par vietu zem saules.

Patversmē palēnām beidzot sapratusi, ka cilvēks taču var būt arī viņas draugs! Ļoti ilgojas pēc Sava cilvēka un savas vietiņas, kas piederētu tikai viņai.

Lasīt vairāk