21.novembrī Ulubele atzīmē savu 15.dzimšanas dienu!

ULUBELE – leģendārā fantazētāja barona Minhauzena Sapņu zeme, kur pasargāts un laimīgs jūtas ikviens un kur viss ir iespējams. Ulubeles nosaukums radās, pateicoties Minhauzenam. Par sapņotāju Minhauzenu mēdz teikt – viņš bija savādāks, atšķirīgāks – dzīvoja ārpus sava laika un vēlējās krietni vairāk, kā iespējams iegūt reālajā dzīvē. Droši vien to pašu var teikt par Ulubeles mammas un dibinātājas Ilzes un visas U komandas mērķiem un vīziju.

🐾 Dzīvnieku pansija Ulubele, kas pirms 15 gadiem tika radīta kā drošs patvērums kāda ieskatā liekiem, nevienam nevajadzīgiem un neperspektīviem 8 suņiem, nu izaugusi par lielāko dzīvnieku patversmi Latvijā, kur būtisks ir nokill princips – ikviena dzīvība ir vērtība. Ulubele ir patvērums un mierinājums tām astēm, kam neviena cita vairs nav. 🐾

🌞 Ulubele vienmēr bijusi atvērta – te var iesaistīties un palīdzēt ikviens, īstenot savus sapņus un uzdrošināšanos, pārliecinoties, ka neviens darbs pamesto un nelaimē nonākušo aprūpē nav mazsvarīgs.

Tāpēc 15.dzimšanas dienā mēs nebaidāmies teikt:

💛 Ulubele ir domāšanas veids. Ulubele ir dzīvesveids. 💛 Ikvienam, kas vēlas redzēt tālāk par rutīnas nosprausto robežu un aktīvi rīkoties. Ikvienam, kas ar cieņu izturas pret dzīvību kā vērtību.

💛 Kādam no mums Ulubele ir ikdiena un kādam – visi brīvie brīži, kādam īsa pieturvieta, bet kādam dzīvesvieta līdz mūža galam. Taču visiem kopā – mūsu lielā Ģimene, kuru ļoti ļoti mīlam!Daudz laimes dzimšanas dienā, mūsu Ulubele! 🎂🍭🎉🎁🎈🎀

💛 Lai mums kopā izdodas piepildīt sapņus un sasniegt noliktos mērķus, mainot pasauli ar labestīgas domas un piemēra spēku!

***

🌞 Šogad sarīkojam sirsnīgas dzimšanas dienas svinības Ulubeles iemītniekiem un U komandai – lai garda torte un dzimšanas dienas svecītes priecē ikvienu Ulubelē! 💛🐾😽😻🐶🐰🐱🐕🐈🐇🦔🐐🐑🐾