Aicinām uz Cilvēcības skoliņas atvērto durvju dienu 1.jūlijā

Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele” aicina ikvienu mazo dzīvnieku draugu – bērnu vecumā no 6 līdz 13 gadiem – apmeklēt Cilvēcības skoliņas atvērto durvju dienu 1.jūlijā! Atvērto durvju dienā bērni un vecāki varēs uzzināt vairāk par Cilvēcības skoliņas programmu, kā arī bērniem būs iespēja piedalīties aizraujošās atrakcijās un saņemt balvu par visiem veiksmīgi padarītiem uzdevumiem.

foto

Atvērto durvju dienu aicinām apmeklēt vecākus un bērnus, kuri uzskatāmi par dzīvniekmīļiem – ģimenes, kurās bērni vēlas mājas mīluli, bet vecāki šaubās, vai bērni spēs un mācēs par tiem ilgtermiņā rūpēties, kā arī tos, kuri vēlas palīdzēt bez mājām palikušajiem četrkājainajiem draugiem, kas nonākuši patversmē.
Atvērto durvju dienā stāstīsim par interesanto programmu, ko Ulubeles Cilvēcības skoliņa sagatavojusi 6 līdz 13 gadu veciem bērniem. Bērniem būs iespēja kļūt par māksliniekiem – Ulubeles sienu apgleznotājiem un piedalīties atrakcijās kopā ar Ulubeles sejām – dzīvajām lellēm Ullu un Belli, kā arī satikt patversmes četrkājainos iemītniekus, kuri palīdzēs tikt pie balviņas par precīzi izpildītiem uzdevumiem.

Ulubeles Cilvēcības skoliņa notiks skolēnu vasaras brīvlaikā no 4.jūlija līdz 31.augustam. Programmas ietvaros bērniem tiek piedāvātas 3 aizraujošas un izzinošas nodarbības divās vecuma grupās (6-9 gadi un 10-13 gadi). Katras nodarbības ilgums – 3 stundas un nodarbību grafiku vecāki varēs izvēlēties paši. Plānotās aktivitātes:
• Mācīsim rūpēties par mājdzīvniekiem, lai audzinātu atbildīgus, līdzjūtīgus un motivētus cilvēkus un topošos mājas mīluļu saimniekus.
• Attīstīsim bērnu pašapziņu un pārliecību par spēju uzņemties pienākumus, uzņemoties atbildību par mazāku un neaizsargātu būtni – dzīvnieku.
• Lasīsim priekšā patversmes suņiem un kaķiem – saskarsmē ar dzīvniekiem bērns jūtas dabisks, atbrīvots, nepiespiests, kas kautrīgos iedrošina un attīsta paļāvīguma, drošības un pašapziņas sajūtu.
• Mācīsim, kā bērniem apzinīgi un jēgpilni rūpēties par mājdzīvniekiem, ievērojot visas drošības prasības.
• Priecāsimies par labi padarītu darbu, mīlēsim ikvienu dzīvu būtni, rūpēsimies par tām un būsim cilvēcīgi.
• Mācīsim bērniem nepaiet garām nelaimē nonākušajiem – pārrunāsim kā rīkoties, redzot pamestu vai ievainotu dzīvnieku.
• Darbosimies praktiski un radoši – veidosim dažādas noderīgas lietas suņiem un kaķiem.

Abonementa cena – 30 eiro. Visi par skoliņas apmeklējumu iegūtie līdzekļi tiks izmantoti patversmes iemītnieku aprūpei. Abonementu iespējams iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs, kā arī portālā: bilesuparadize.lv.
Atcerieties, ka vietu skaits Ulubeles Cilvēcības skoliņā ierobežots – tikai 135 vietas 6-9-gadnieku grupiņās un 135 vietas 10-13-gadnieku grupiņās!
Skoliņas absolventi septembra sākumā tiks aicināti īpašā salidojumā, atklājot Ulubeles Cilvēcības skoliņas absolventu sienu.

Vairāk informācija un pieteikšanās Cilvēcības skoliņai pēc abonementu iegādes: http://ulubele.org/cilvecibas-skolina/

Tiekamies Cilvēcības skoliņā!
Tava Ulubele