Aladins

Enerģisks, smaidīgs un paklausīgs. Būs ideāls draugs aktīvam, zinošam saimniekam, kurš neatstās novārtā Aladina milzīgo enerģiju, mācīšanās gribu un novērtēs viņu kā personību.

Aladins ir gudrs, ātri mācās un ļooooti orientēts uz cilvēku. Taču jāatzīst – pēc rakstura mazliet egoists, greizsirdīgs. Viņam ne pārāk patīk mazi bērni un suņu puikas, un reizēm arī pašam gribas pamācīt citus, kā pareizi dzīvot – kārtības labad. Ar suņu meitenēm ir draudzīgs un laipns.

Ciešāk ieskatoties Aladina slaidajā augumā, labi var saskatīt viņa diezgan ciešo radniecību ar ziemeļniekiem. Iespējams, tāpēc arī tāda neizsīkstoša enerģija un vēlme skriet!3 gadus vecais Aladins joprojām mēdz uzvesties kā kucēns, kam galvā jautrība un nerātnības – bezgala priecājas par katru pastaigu, kārumu, spēli un tiešām nesaprot, kāpēc neviens viņu neņem līdzi uz mājām – tik foršu, izskatīgu un atraktīvu puisi!

Ulubelē Aladins kopš 2020.gada marta.

NO SIRDS PALDIES, ja atbalsti! 🙏♥️

Foto – Helēna Erte (Projektam Ulubeles mājupceļš) ♥️

Ulubeles brīvprātīgās Elīza un Justīne stāsta par mūsu feino suņupuiku Aladinu:

“Aladins – smuks kā bilde ❤️

Puika ir vien 3 gadus jauns, aktīvs, enerģisks un paklausīgs suņuks. Būs ideāls draugs un acuraugs cilvēkam, kurš novērtēs viņu kā personību, savu vislabāko. Aladins ļoti grib būt savam cilvēkam vislabākais draugs.

Puika ir diezgan greizsirdīgs, bet labprāt mājās dzīvotu kopā ar kādu aktīvu suņu meiteni. Aladins joprojām uzvedās kā kucēns – priecājas kā traks par katru pastaigu, par katru kārumu, lēkā, trako.

Aladins pilnīgi noteikti ir skolojams, apmācāms – papildus jau zināmajām komandām, ar atbilstošu apmācību, labprāt pierādīs sevi agility vai kādā citā suņu sportā. Viņš ir gudrs, ātri mācās un ar pareizu motivāciju nekas nav neiespējams.

Būtībā – Aladinam vajag saimnieku, kurš ņems viņu nopietni un ticēs viņam. Tikai aktīvam un zinošam saimniekam, kurš neatstās novārtā Aladina lielo enerģiju un mācīšanās gribu.

Vēl svarīgas lietas – Aladins necieš bērnus un suņu puikas, ar kaķiem spēs atrast kopīgu valodu tikai tad, ja saimnieks mācēs viņus pareizi iepazīstināt.

Aladins ir jauns un dumjš, kā saka – viņam jāierāda viņa vieta dzīvē, mājās un attiecībās ar citiem, ko viņš joprojām nav sapratis. Mantiņas, bumbiņas – bet protams, tās Aladinam ļoti patīk! Būs labi piemērots arī dzīvei iekštelpās.

Ja esi gatavs strādāt, sportot, skoloties ar 3g.v. Aladinu – brauc uz Ulubeli iepazīties! Būtu vēlams jaunajiem saimniekiem dažas reizes atbraukt pie Aladina ciemos un tikai tad vest mājās. 😉

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties! 🙏