Aladins

Ulubeles brīvprātīgās Elīza un Justīne stāsta par mūsu feino suņupuiku Aladinu:

“Aladins – smuks kā bilde ❤️

Puika ir vien 3 gadus jauns, aktīvs, enerģisks un paklausīgs suņuks. Būs ideāls draugs un acuraugs cilvēkam, kurš novērtēs viņu kā personību, savu vislabāko. Aladins ļoti grib būt savam cilvēkam vislabākais draugs.

Puika ir diezgan greizsirdīgs, bet labprāt mājās dzīvotu kopā ar kādu aktīvu suņu meiteni. Aladins joprojām uzvedās kā kucēns – priecājas kā traks par katru pastaigu, par katru kārumu, lēkā, trako.

Aladins pilnīgi noteikti ir skolojams, apmācāms – papildus jau zināmajām komandām, ar atbilstošu apmācību, labprāt pierādīs sevi agility vai kādā citā suņu sportā. Viņš ir gudrs, ātri mācās un ar pareizu motivāciju nekas nav neiespējams.

Būtībā – Aladinam vajag saimnieku, kurš ņems viņu nopietni un ticēs viņam. Tikai aktīvam un zinošam saimniekam, kurš neatstās novārtā Aladina lielo enerģiju un mācīšanās gribu.

Vēl svarīgas lietas – Aladins necieš bērnus un suņu puikas, ar kaķiem spēs atrast kopīgu valodu tikai tad, ja saimnieks mācēs viņus pareizi iepazīstināt.

Aladins ir jauns un dumjš, kā saka – viņam jāierāda viņa vieta dzīvē, mājās un attiecībās ar citiem, ko viņš joprojām nav sapratis. Mantiņas, bumbiņas – bet protams, tās Aladinam ļoti patīk! Būs labi piemērots arī dzīvei iekštelpās.

Ja esi gatavs strādāt, sportot, skoloties ar 3g.v. Aladinu – brauc uz Ulubeli iepazīties! Būtu vēlams jaunajiem saimniekiem dažas reizes atbraukt pie Aladina ciemos un tikai tad vest mājās. 😉

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties! 🙏