Annuškas stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Šajā pavasarī jaukā takšu omiņa Annuška tika pamanīta vientuļa un apjukusi klīstam pa trokšņainu, satiksmes pilnu Rīgas mikrorajona ielu. Garāmgājēji satraucās, ka viņa pakļūs zem mašīnu riteņiem un nogādāja drošībā – Ulubelē. Skumji, bet Annušku neviens nemeklēja un pakaļ neatbrauca.

Annuška nebija izlepusi – ar visiem nodibināja draudzīgas attiecības un bija pateicīga par katru pilnu bļodiņu. Desmit gadus vecā takšu omiņa pieticīgi iekārtojās opīšu voljērā uz palikšanu.

🐾 Paldies Zane Arkliņa par Annuškas stāsta izklāstīšanu internetā arī vācu valodā. Divas jaukas vācu kundzes – Irisa un Anna takšu omiņas bildēs un dzīvesstāstā saskatīja viņas mīļo sirsniņu un piedāvāja mājas Vācijā. Lidojums uz jaunajām mājām bija satraukuma pilns mums visiem – galu galā nav nekāds joks tik sirmā vecumā pirmoreiz ceļot ar lidmašīnu un vēl tādas stingras karantīnas laikā!

🐾 Paldies Inta Rulle par to, ka bijāt atsaucīga ceļabiedre mūsu Annuškai un paldies Torstenam, kurš takšu omiņu iedrošināja un uzmundrināja arī pēc tam, kad lidojums bija sekmīgi beidzies! Satiekot savas saimnieces, Annuška jau bija aizmirsusi visus satraukumus – paļāvīgi iekāpa klēpī un sirsnīgi sabučoja abas kundzes.


Annuška tagad ir Paulīne. Guļ kopā ar saimnieci gultā. Garšo itin viss. Esot sapazinusies ar visiem apkārtnes suņiem. Ja kāds uzrej, dūšīgi rej pretī. Bailes nepazīstot. Arī putekļusūcējs un negaiss neizraisa nekādas emocijas.Vārdu sakot, Annuška-Paulīne jau labi apguvusi vācu valodu un bauda vācisko rūpību un kārtību. Gādīgās, drošās rokas un mīlestība dara viņas vecumdienas par laimīgākajiem gadiem dzīvē.

❤️ Paldies Irisai un Annai par uzņēmību un sirdssiltumu, kurš sasniedza mūsu takšu omiņu Annušku pat pāri tālām robežām! Lai jums skaists un mīļuma pilns laiks kopā! No sirds paldies! ❤️

❗ Takšu omiņa Annuška Ulubelē nodzīvoja pusgadu. Mēs visi esam padarījuši un varam padarīt šo satikšanos iespējamu – Ulubeles iemītnieka un viņa Cilvēka satikšanos! Pēc likumā strikti noteiktajām 14 dienām vai pēc nokill patversmes principa pat daudziem klusu cerību pilniem gadiem! Atbalsti Ulubeles nokill ideju, palīdzi viņiem satikties! Tavam ziedojumam Ulubelē ir dzīvības vērtība!