Betija

Vasarīgi sveicieni un daži foto no Betijas Baltezerā!

Betija

Nu jau 3 mēnešus esmu jaunajās mājās un to, ka esmu iedzīvojusies var redzēt no manu palaidnību daudzuma… Man gan pašai liekas, ka es neko sliktu nedara, bet saimnieki dusmojas, kad es ‘uzlaboju’ puķu dobes. Bet man tak arī gribas palīdzēt! Kopš brīža, kad biju nogaršojusi visas ziedošās puķes un dāliju gumus, nez kāpēc neviens vairs neko nestāda… Bet es taču esmu dārzniece un man vienkārši patīk ziedi!

Betija

Laikam agrāk es neko tādu nebiju redzējusi, tāpēc mani sajūsmina viss – puķes, taureņi un pārējie lidojošie objekti. Bet visvairāk man patīk skriet un jo ātrāk, jo labāk… Laikam tapēc vai kādas iedzimtas kaites dēļ vienu rītu nevarēju piecelties un sāpēja kājiņas. Saimnieki aizveda mani uz klīniku, kur man dikti nepatika, bet par laimi mani tur neatstāja (no tā man visvairāk bail! ) un nu jau atkal jūtos labi.

Betija
Betija

Es gan vēl arvien nesaprotu daudzas lietas (laikam agrāk man neviens neko nav mācījis), bet es cenšos, jo jūtu, ka mani tiešām mīl un lutina. (To nevar skaļi teikt, bet reizēm izlūdzos kādu našķi arī no saimnieku ciemiņiem, īpaši man garšo saldējums

P.S. Es ļoti ceru, ka mans vecais un plušķainais būra kompanjons Ulubelē arī ir atradis sev tikpat labas mājas kā es!