Biķernieku ielā 160 atrasta savainota sunīte

Lūdzam palīdzēt atrast saimnieku sunim, kurš 20./21.augusta naktī smagi savainots tika atrasts Biķernieku ielā 160 (bērnu slimnīcas Gaiļezers rajons).

suns
suns
suns

Šī kucīte, apt. 2 g.v., laikas tipa jauktenīte, melna ar baltu, ap kaklu siksniņa, tika pamanīta Biķernieku ielas 160 dzīvojamās mājas pagalmā. Suns gulēja sarāvies kamoliņā pie smilšu kastes un sākotnēji iedzīvotājiem licies, ka pagalmā iemaldījies zaķis. Tikai tad, kad “zaķis” prom nemuka to pasaucot, bet mēģināja panākties pretī, tā kā lūdzot palīdzību – atklājās šausminošs skats – vairākas dziļas brūces uz sāniem un muguras un vaļējs lūzums.
Iedzīvotāji nekavējoši ziņoja policijai, kura savukārt šo faktu paziņoja dzīvnieku palīdzības diennakts dispečertālrunim uz 25473333, jo Rīgas pilsētā savainotiem dzīvniekiem palīdzība tiek nodrošināta visu diennakti.
Tūlīt pēc sunītes atrašanas tā tika nogādāta dr.Beinerta diennakts veterinārajā klīnikā, kur viņai tika sniegta pirmā nepieciešamā palīdzība un arī veikta operācija. Ārsti nav vienozīmīgi pārliecināti par dziļo brūču izcelsmi, kas varētu rasties autotraumas rezultātā un pieļauj arī iespējamību, ka smago savainojumu cēlonis ir vardarbība pret dzīvnieku.
Pēc ārstu prognozēm ievainojumi nav dzīvībai bīstami, bet prasa ilgstošu aprūpi un pacietīgu kopšanu. Pašlaik suns atrodas Ulubeles aprūpē Līču patversmē. Suņu meitene ir ļoti pacietīga, draudzīga un mīlīga, no cilvēkiem nebaidās un labi ēd, bet tomēr ļoti skumst. Pēc Ulubeles komandas pieredzes – izskatās, ka dzīvojusi pie kārtīgiem saimniekiem. Iespējams, ka sunīte noklīdusi no tuvākajiem rajoniem – Mežciems, Ulbroka, Dreiliņi, Mucenieki, vai Juglas papīrfabrikas rajona!
Ļoti meklējam dzīvnieka saimnieku, tāpēc lūdzam ikvienu – ieskaties! Ja atpazīsti suni un vari sniegt kādu info par saimnieku vai zini sunītes turēšanas vietu, sazinies ar Ulubeli: t.20203333, 27803333, 27863333, e-pasts adopcija@ulubele.org. Esi draugs, palīdzi atrast saimniekus šai suņu meitenei – mēs ļoti ceram, ka kāds viņu meklē un gaida!

Ja vari palīdzēt un atbalstīt sunītes ārstēšanu vai palīdzēt pārējo mūsu iemītnieku uzturēšanā, līdz tie atrod savus vai jaunus saimniekus, būsim priecīgi un ļoti pateicīgi:

Ziedojuma tālrunis – 90006083
Ar vienu Tavu zvanu tiks pabaroti 3 suņi vai 6 kaķi
(1 zvans = 1 lats)

Ik dienas Līču patversmē Ulubeles aprūpē atrodas vismaz 140 pamesti vai noklīduši suņi un 40 mājas kaķi, kam nav vairs saimnieka.

Ziedojumu konts:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3

“Izdari sirdsdarbu!”
sadarbībā ar portālu Ziedot.lv
Ziedot.lv projektam komisijas maksas netiek ieturētas un visu šim projektam noziedoto summu Ziedot.lv 100% pārskaita Ulubelei

Cieņā un cerībā uz atbalstu,
Ulubeles komanda