Bolderājas suņu opis

Papildināts: 31.03.2014.g.
Sirds sadeg neparasti… Viņam varēja izārstēt fiziskās kaites, uzturēt možu garu sirmā vecumā, bet to sāpi, kas sirsniņā par nodevību, to jautājumu, ko klusi kliedza veca suņa acīs: KĀPĒC? – to ārstēt ir ļoti grūti. Viņa sirds vairs negribēja pukstēt.
Ulubeles komanda saka lielu paldies par labajiem vārdiem un darbiem. Mums pat piezvanīja cilvēks, kas bija gatavs viņu vest uz mājām, bet viņa sirsniņa teica nē… pietiks.
Aizdegsim svecīti un padomāsim labas domas par pie Bolderājas kapiem ciniski izmesto veco suņu opi.

Ulubeles komanda


 

 

Es diemžēl neatceros savu vārdiņu, saimnieki, kuriem es uzticīgi kalpoju visu savu mūžu, mani nodeva un vienā vakarā (š.g. 12.martā) izmeta mani pie Bolderājas kapiem, lai es tur pats nomirtu no traumām, aukstuma un bada… tā arī notiktu… ja ne labsirdīgie cilvēki…
LABIE cilvēki mani atrada un atveda uz veterināro klīniku, kur esmu kļuvis par „Numuru 26”. Es jau esmu vecs suns un veselība man ir vāja, es knapi varu paiet. Es sapņoju ar VISU SAVU SUŅA DVĒSELI atlikušajam mūžam atrast pastāvīgu vai pagaidu saimnieku, kurš varētu par mani rūpēties. Es no savas puses atdošu visu kas man ir – UZTICĪBU, MĪLESTĪBU UN PATEICĪBU. Mīļo saimniek, gaidu tevi no visas savas suņa sirds!
P.S: Tā kā esmu paliels un jau slikti eju, būtu vēlams atrast saimnieku, kurš dzīvo privātmājā.

Я не помню свою кличку, люди, которым я верно и преданно служил всю свою жизнь, предали меня и в один вечер 12 марта выкинули меня в Болдерае около кладбища, чтобы я умер от травм, холода и голода….так бы и случилось….если бы не добродушные люди….
ДОБРЫЕ люди меня нашли и привезли в клинику, где я стал „Номером 26”. Я уже старый пес и здоровье у меня слабое, с трудом хожу. От ВСЕЙ СВОЕЙ СОБАЧЬЕЙ ДУШИ мечтаю найти временного или постоянного хозяина, который смог бы обо мне заботиться, в ответ я дам всё, что у меня есть – БЕСКОНЕЧНУЮ ПРЕДАННОСТЬ, ЛЮБОВЬ И БЛАГОДАРНОСТЬ.
P.S. Так как я большой и плохо хожу, мне будет лучше в частном доме, в квартире я могу доставить неудобства.

suns

Diemžēl, neesmu fotoģēnisks, dzīvē esmu smukāks!!!

К сожалению, я не фотогеничен, в жизни я выгляжу лучше!!!

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme
Tālr.: + 371 20 20 3333

Рижский городской приют животных
Тел.: +371 20 20 3333

Ja nav iespēja sniegt pagaidu mājas vai adoptēt dzīvnieku, vari palīdzēt arī savādāk, katrs atbalsts ir nozīmīgs, jo pašlaik uzturēšanās klīnikā, ārstēšana, rentgeni un analīzes jau izmaksājušas vairāk kā 200.- EUR.

Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
konts: LV97HABA0551028353893
ar norādi “Bolderājas suņa ārstēšanai”

Tāpat darbojas ziedojumu tālrunis: 90006083
(1,42 eiro = 1 zvans)

Ulubeles komanda