Bosis

🐕 Gadu vecais glītais puisis Bosis ir kā radīts ģimenes dzīvei. Uzaudzis mājās kopā ar bērniem un kaķiem, bet diemžēl likteņa pavērsiena dēļ nonācis patversmē. Viņa rados esot bijis labradors un vilkveidīgais, bet šķiet, ka Bosis izdomājis izskatīties tikai pats pēc sevis un pieder visizcilākajai šķirnei “vienīgais un neatkārtojamais”.

Pats vēl mazliet bērna prātā – gatavs uz blēņām un palaidnībām, kā pusaudzis mācās noteikt savas uzvedības atļautās robežas un kā kompanjons gatavs iesaistīties visās piedāvātajās spēlēs.

Nerimstoši aktīvs, enerģisks un priecīgs suns, kam patīk gan cilvēku, gan citu suņu sabiedrība. Savam iepriekšējam saimniekam uzticīgi asistējis tālos braucienos ar auto, māk uzvesties iekštelpās un kārtīgi iet pie pavadas.

Mazliet jūtami trūkumi audzināšanā, jo pagaidām starp vārdiem “nedrīkst!” un “gribu!” labprātāk izvēlas otro variantu, tāpēc Boša skološanai jāpieiet ar lielu atbildību. Pretējā gadījumā Bosis kā radošs un aktīvs jauneklis var izdomāt pats savu ģimenes “kārtības rulli”.

Bet Bosis ir gudrs un zinātkārs un mācīšanās viņam būs tikpat aizraujoša kā spēle ar bumbiņu vai ķerenes ar bezbēdīgo voljēra draudzeni Gabiju.

Ļoti gaidīs atbildīgu cilvēku, kurš Bosim dos pilntiesīgu iespēju piedalītes ikdienas gaitās un ģimenes notikumos, jo ieslodzījums vientulīgā voljērā vai apsarga vieta pagalmā Bosi ļoti apbēdinās – tāda dzīve nav piemērota viņam – ģimenes loceklim.

Vislabprātāk būs kompanjons aktīviem cilvēkiem, lai kopīgi izpētītu un apgūtu visu plašo pasauli!

✔️ kastrēts, vakcinēts un apstrādāts pret parazītiem.

🐾 Ja esi gatavs kļūt par foršā puikas Boša jauno saimnieku – brauc iepazīties ar viņu jebkurā dienā plkst. 10-15.