Buča

Sveiki, šoreiz stāsts būs par Buču!
Ieraudzīju – iemīlējos, viņa mani uzrunāja uzreiz, noliekot savu galviņu uz manas plaukstas un ar acīm lūdzot, gribu mājās. Pēc pastaigas sapratu, ka viņa ir mīļa, mierīga un skaista suņu meitene, sapratu, ka esmu atradusi to, ko vēlos un tā nu mēs braucām mājās.

foto
Bucja4

Ceļš bija mierīgs un Buča, kā jau īsta dāma, uzvedās pieklājīgi. Izkāpām no mašīnas un uzreiz iezīmējām teritoriju, bet tad ejot iekšā Buča sastapa iemītnieku, kas jau pāris gadus juties kā saimnieks, tas bija mūsu kaķis. Kaķis pārbijies uzleca uz aizskaru stangas, no augšas lūkojās nesapratnē, bet Buča gribēja spēlēties. Tad nu gāja laiks un abi sarada un kaķis ir iecienījis Bučas barību un ūdeni, jo tas esot gardāks.
Buča pirmās dienas, pat vairāk kā nedēļu nerēja, likās, ka varbūt kaut kas nav kārtībā, bet, kad ciemiņi klauvēja pie durvīm, Buča parādīja, kas ir kārtīgs rējiens un tad mēs sapratām, ka viņa mums būs arī labs sargs.
Bučai ļoti patīk garas pastaigas, braukt uz laukiem izskrieties un galvenais, ja kāds kaut kur dodas ar mašīnu, viņai arī vajag līdzi, bez viņas braukt nedrīkst, tā nu visur kur iespējams, mēs dodamies kopā.
Vēl mums ļoti patīk spēlēties, mantiņas gan vajag tādas izturīgas, jo ļoti patīk grauzt viņas. Un arī kurpes un čības viņa ir iemīlējusi, kad paliek mājās viena, visi apavi, kas atrodas koridorā, tiek aiznesti uz gultu, bet grauzt gan viņa negrauž tos.
Kad pārrodos no darba mājās, atveru durvis, tik laimīgu suni es nekad neesmu redzējusi, viņa vienmēr ir laimes pilna, ka esmu beidzot ieradusies, lec virsū, gāž no kājām un aiz laimes nezin, kur likties, ar asti sasitot visu, kas ir apkārt.
Vēl, man par lielu brīnumu, izrādās, ka Buča ir vienreizējs suns, zin komandas, klausa uz vārda, bet ja izdara kādu blēņu, tad pati ļoti nokaunās. Un kā mums patīk mazgāties…
Mums abām ļoti patīk garas vakara pastaigas, Buča nerej uz citiem suņiem, nerausta šurpu turpu, bet iet kā īsta dāma atstājot iespaidu uz visiem, kas gadās pa ceļam, mēs esam laimīgas kopā!

fotoGribu teikt lielu paldies patversmei, kas mani iepazīstināja ar šo vienreizējo suņu meiteni!
Žanete un Buča