Dalība Rīgas svētkos un Lielo leļļu gājienā

foto


Rīgas 814.gadadienai un Rīgas ostas 815.gadadienai veltītos pilsētas svētkus kopumā apmeklēja vairāk nekā 300 000 cilvēku, sestdien Rīgas pilsētas svētku pasākumus, tostarp koncertu krastmalā un svētku uguņošanu, apmeklēja ap 200 000 skatītāju.
Mums bija iespēja būt šajos skaistajos Rīgas svētkos kopā ar mūsu komandu, tai skaitā suņu bērniem ar mazām, spožām actiņām un lielām, mīlošām sirdīm, kuri ilgojas pēc Cilvēka, pēc uzmanības un glāstiem.
Mūsu skaistās lelles Ullu un Belle priecēja Rīgas svētku apmeklētājus ar savu klātbūtni Lielo leļļu un talismanu gājienā. Īpašs lepnums – mūsu Ullu un Belle ieguva augsto 2.vietu un 232 balsis!
Mūsu mērķis ir viens – stāstīt par Atbildību pret tiem, kurus esam pieradinājuši. Atgādināt cilvēkiem par milzum lielo pamesto dzīvnieku skaitu, kuri mitinās Latvijas patversmēs. Mēs atgādinām pašsaprotamas lietas – būt atbildīgiem par sevi, par savu tuvāko, par savu valsti, par zemi, par visu dzīvo. Lielu prieku un gandarījumu sniedz mirdzošās cilvēku acis, kuri piestāj pie mūsu stenda – kā draugi, paziņas, atbalstītāji, brīvprātīgie, esošie un topošie dzīvnieku saimnieki. Aicinājām savus līdzcilvēkus kļūt par brīvprātīgā darba darītājiem patversmē, lai iepazītos ar grūto un atbildīgo darbu, kas ir jāveic patversmē apkopjot 300 Ulubeles astes.
Secinājums ir tikai viens – „mūsējo” kļūst arvien vairāk un vairāk. Un Ulubeles komanda ir lepna par to, cerībā, ka patversme kādreiz kļūs par pansiju, kurā laiku pavada saimnieka dzīvnieki, kamēr paši saimnieki atpūšas ārpus valsts. Vīzija par Latvijas valsti, kurā katram dzīvniekam ir Savs Cilvēks.