Dalība Vērmanes dārza tirdziņā

foto
foto
foto
foto


Šī gada jūlija sākumā bijām liecinieki diviem lieliem un ļoti skaistiem notikumiem – XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem un Starptautiskajam folkloras festivālam “Baltica 2015” – piedaloties Vērmanes dārza tirdziņā.
Dziesmu un deju svētku norises laikā Ulubeles stendā, uzrunājām šī brīnišķīgā pasākuma dalībniekus, galvenokārt bērnus, kā allaž iepazīstinājām dalībniekus un apmeklētājus ar savu – dzīvnieku pansijas „Ulubele” – darbības nozari.
Festivāla Baltica uzdevums ir parādīt dzīvo, pārmantoto tradīciju, kur sastopas dažādas paaudzes. Mantinieka uzdevums ir atrast kaut ko jaunu, ņemot vērā iepriekšējo. Ar līdzīgu Mantinieka uzdevumu kā Baltica 2015, arī dzīvnieku pansija Ulubele uzrunā sabiedrību par savu sapni un vīziju: par nākotnes modeli- sabiedrība bez patversmēm ar pamestiem dzīvniekiem!
Lai sapnis kādreiz kļūtu par īstenību, Ulubeles komanda strādā nenogurstoši – informējot sabiedrību par aktuālo problēmu – pamestiem dzīvniekiem un savu redzējumu, un vīziju par nākotnes izglītoto cilvēku, kuram līdzās ir dzīvnieks, kurš nekad nenonāk bezpalīdzīgā situācijā.
Stāstījām par atbildību, par mīlestību, par attiecībām, par visu to, ko mēs visi zinām, tikai kādreiz aizmirstam. Stāstījām par milzīgo darbu Ulubelē, kas jāpaveic, lai dzīvnieks atkal sāk uzticēties cilvēkam.
Uz vietas mūsu stendā varēja piedalīties „kaķu terapijā”, kuras laikā varēja samīļot patversmē nonākušos kaķēnus un saprast, cik dzīvība ir mīļa, maiga, trausla un neaizsargāta.